Iphone 5s Ekranım Kayıyor

Iphone 5s Ekranım Kayıyor

Bize Sorun ✓Kategori: Ekran DeğişimiIphone 5s Ekranım Kayıyor
Yahya Emir sordu 🤔 1 sene önce

Iphone 5s telefonumun ekranı kırılmıştı bir telefoncuya yaptırdım orjinal değil ama orjinale yakın bir ekran kullanmasını isteyip güvenip verdim fakat taktığı ekran 2 hafta içerisinde dokunmatik kayıplara ekranda donmalara ve kaymalara neden oldu firmanızda değiştirtmek istiyorum kullanılan ekranlar revize ekran mı onun detayını öğrenmek isterim 100TL ye orjinal ekran olması beni şaşırtıyor
Müşterilerin CepMarket’i tekrar tekrar tercih etme sebepleri:

  • Uygun fiyatlı ekran değişimleri
  • Hızlı tamirler
  • 15 yıllık güven
  • Orijinal parçalarla ekran tamiri
  • Kullanıcı yorumları

https://cepmarket.com.tr/musteri-tavsiyeleri/

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 1 sene önce
Soru Sor

Merhaba; Revize ekran modelleri çoğu zaman stoklar ile sınırlıdır, genelde eksi modellerde daha çok mevcut olmaktadır. Örneğin iPhone 5s için revize ekran stoklarda mevcuttur, fiyatı ise 250 TL’dir.

A kalite, ucuz ekran değişimleri için şimdi siz de servisimizle iletişime geçebilir ve hızlı iPhone 5s ekran değişimi sürecini başlatabilirsiniz. Tamirin ardından iPhone 5 ilk günkü orijinal görünümüne ve de ilk günkü orijinal performansına kavuşmuş olur.

Açıklama içindede belirtilmiş olan ekran modeli OEM ekran türleri için belirtilmiştir. Peki OEM ekran nedir?

Düşük kalite ekranlar kötü ışık yoğunluğuna ve rengine sahiptir. Bu ekranlarda görüntü daha sarımtırak veya pembe olmaktadır. Aynı zamanda fazla ışık yaydıklarından hem gözü rahatsız eder hem de fazla güç tüketirler. CepMarket bu anlamda yalnızca OEM kalite ekranlar kullanmaktadır. Bu ekranlar markaya tedarik edilen orijinal ekranlarla aynı kalitede ürünlerdir.

Bu anlamda iPhone 5s Ekran Değişimi Fiyatı ise 99 TL’dir.

https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-5s-ekran-degisimi/

Peki OEM ekran değişimi sonrasında ekranın renklerinde solma yada dokunmatik kısmında sorun yaşar mıyım sorusuna cevabımız ise firmamız tüm gerekli testleri yapıyor sizlerinde bu testleri yapmasını rica ediyor. Belirttiğiniz bir sorun mevcut ise yeniden ekran değişimi yapılmaktadır.

OEM ekran türleri ve çeşitleri nelerdir? Kaç model OEM ekran vardır?

Maalesef piyasada çok sayıda yan sanayi ekran modeli vardır, örneğin A firması A kalite ekran der, B firması ise AA+ kalite ekran diyebilir. Yan sanayi ekran modellerinde fiyatları değişken çok sayıda kopya ekran vardır. Bunların her biri kullanılmayacak kadar kötümüdür ? bazıları hemen hemen orijinal kalitede iken bazı modeller belirttiğiniz arızaları gösterebilir.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için hizmet şartlarını max seviyede şeffaflığa çıkartmak istemektedir.

Sorunuzdaki 100 TL için belirtilen onarım ücreti ise OEM adı verilen bu alanda alabileceğiniz en iyi ekran modelidir, belirttiğimiz gibi değişim sonrasında ekranda algılama sorunu yada renk sorunu yaşamazsınız.

Bunların dışında aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.
CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

11 + 20 =