General mobile Sıvı teması

Uğur sordu 🤔 5 ay önce

Telefonum 3 ay önce aldım ancak bilinmeyen nedenle ekran önce kararıp açıldı bir gün sonra tamamen kapandı açılmadı tamirciye götürüp sordum baktı anakart oksitlenmiş dedi pek güvenmediğim için yaptırmadı tecrübeli kişilere yani sizlere sormak istedim arızası anakart mı yoksa başka bir sorun mu ve ücretlendirme ne olabilir

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 5 ay önce
Soru Sor

 
Merhaba; Uğur bey dilerseniz ilk olarak cihazınız için ücretsiz arıza tespit işlemini uygulayabiliriz,  arıza tespiti sırasında cihazınız detaylı olarak incelenir. Örneğin oksitlenme ana kart harici sorunlar, yada kasa batarya kamera gibi diğer modüller tek tek analiz edilir. Arıza netleştirilir ve tarafınıza maliyet hakkında bilgilendirme yapılır, onayınız sonrasında işlemler başlatılır. Kargo ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.
 
Bazı durumlarda cihazınızın tamiri yapılamayacak kadar sorunlu yada yapılsa da ilerleyen günlerde sorun oluşabilecek başınızı ağrıtabilecek bir sorun oluşma ihtimali olduğunda önce sizleri bilgilendiriyoruz, arından dilerseniz her hangi bir işlem yapılmadan cihazınız için iade talebi oluşturuyoruz.
 
 
Faydalı linkler:

Kargo ile Cep Telefonu Tamiri


https://cepmarket.com.tr/urun-kategorisi/yedek-parca/ekran-degisimi/general-mobile-ekran-degisimi/

Bize Ulaşın


 
 
 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapGeneral mobile Sıvı teması
5 (100%) 1 oy verildi

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

20 + 12 =