Scooter Pro Anakart Değişimi

Scooter Pro Anakart Değişimi


Scooter Pro Anakart Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Scooter Pro Anakart Değişimi fiyatı ise 750 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz. “COVID-19” Hijyen kurallarına uyarak Tam Kapanma Tedbirleri” dahilinde hizmet vermeye devam ediyoruz. 29 Nisan 2021 – 17 Mayıs 2021 arasında telefon tamiri hizmetlerinde kargo desteği sağlıyoruz. Tüm akıllı cihazların ( Telefon & Tablet vb ) tamirlerini 1 gün içinde tamamlıyoruz.


Tamir Fiyatı: 750 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Soru & Cevap Hattı: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme DetaylarıScooter Pro Anakart Değişimi Detayları

Scooter Pro Anakart Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz Scooter Pro Anakart Değişimi. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Scooter Pro Anakart Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Scooter Pro Anakart Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Scooter Pro Anakart Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Scooter Pro Anakart Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Scooter Pro Anakart Değişimi / Tamiri / Teknik Servisi


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Scooter Pro Anakart Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Scooter Pro Anakart Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 750 ‘dir.

  • Soru: Scooter Pro Anakart Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Scooter Pro Anakart Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Scooter Pro Anakart Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Scooter Pro Anakart Değişimi Yaptırmak

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

Yol tarifi almak fiyatlar yada Telefon Tamiri Hakkında sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Scooter Pro Anakart Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Scooter Pro Anakart Değişimi Kargo Gönderimi”


Scooter Pro Anakart Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Scooter Pro Anakart Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.