Scooter Fren Teli Montajı

Scooter Fren Teli Montajı


Scooter Fren Teli Montajı CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Scooter Fren Teli Montajı fiyatı ise 150 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz. “COVID-19” Hijyen kurallarına uyarak Tam Kapanma Tedbirleri” dahilinde hizmet vermeye devam ediyoruz. 29 Nisan 2021 – 17 Mayıs 2021 arasında telefon tamiri hizmetlerinde kargo desteği sağlıyoruz. Tüm akıllı cihazların ( Telefon & Tablet vb ) tamirlerini 1 gün içinde tamamlıyoruz.


Tamir Fiyatı: 150 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Soru & Cevap Hattı: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme DetaylarıScooter Fren Teli Montajı Detayları

Scooter Fren Teli Montajı hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz Scooter Fren Teli Montajı. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Scooter Fren Teli Montajı için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Scooter Fren Teli Montajı Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Scooter Fren Teli Montajı hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Scooter Fren Teli Montajı kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Scooter Fren Teli Montajı / Tamiri / Teknik Servisi


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Scooter Fren Teli Montajı için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Scooter Fren Teli Montajı için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 150 ‘dir.

  • Soru: Scooter Fren Teli Montajınde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Scooter Fren Teli Montajı Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Scooter Fren Teli Montajı için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Scooter Fren Teli Montajı Yaptırmak

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

Yol tarifi almak fiyatlar yada Telefon Tamiri Hakkında sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Scooter Fren Teli Montajı yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Scooter Fren Teli Montajı Kargo Gönderimi”


Scooter Fren Teli Montajı Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Scooter Fren Teli Montajı Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.