Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi


Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi fiyatı 199 ‘dir. CepMarket / Teknoway ( kadiköy ) teknik servisimizde Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Veri kaybı yaşanmaz, kargo ücretsiz olup işlem süresi tahmini 45 DK’dır.

Yardım mı lazım ? “Müşteri Temsilcisine Soru Sorun


Tamir Fiyatı: 199 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme Detayları


Cep Market Whatsapp

Onarım Sırasında Veriler Zarar Görür mü?

Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi işleminde rehber – resim yada kişisel bilgileriniz zarar görmez ve silinmezler.

Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi Tamiri Ne Kadar Sürüyor

Değişken arıza türlerine göre teknik servis “cihaz onarım süresi” tahmini (+-15) 45 DK’dır. Örneğin: Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi süresi ise 45 DK‘dır.

Kargo Nasıl Gönderilir

Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza ücretsiz olarak gönderilir. “Kargo Gönderim Detayları

Yol Tarifi Nasıl Alınır

Teknoway CepMarket Kadıköy Cep Telefonu Teknik Servisimize yol tarifi almak için “Yol Tarifi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz“. Google sizlere ücretli ve ücretsiz alternatiflerden hızlıca ve kolaylıkla erişebileceğiniz güzergahları oluşturacaktır.

Motorlu Kurye İle Onarım Hizmeti Nedir

Motorlu Kurye Hizmetinden İstanbul içinde +99 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu hizmette motorlu kuryemiz İstanbul içinde evinize yada iş yerinize gelip kullandığınız arızalı olan telefonu alıyor, mağazamıza getiriyor. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilen telefon yada akıllı cihazınız aynı gün onarılıp sizlere geri getiriliyor.

Yerinde Tamir Servisi Nasıl Çalışır

Yerinde Tamir Hizmeti ise şu şekilde çalışmaktadır, profesyonel teknik servis danışmanı motorlu kurye eşliğinde istediğiniz lokasyona servis ekipleri ile gelmektedir. Burada onarılabilecek [tak sök] yapılabilecek arıza türlerinde hızlıca telefon tablet & akıllı cihazınızın tamirini yapmaktadır. Bu hizmetin ücreti ise +199 TL’den başlamaktadır.

Sıklıkla Sorulanlar

 1. Soru: Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi Ne Kadar Sürer?
  Cevap: Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi 45 DK sürmektedir.
 1. Soru: Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi Garantiye Girer mi?
  Cevap: Hayır. Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi garantiye girmez.
 1. Soru: Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi sonrasında iz leke kalır mı?
  Cevap: Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi işleminde iz leke kalmaz ilk gün kozmetik garantisi sunulur.
 1. Soru: Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi sırasında verilerim ( Resimler yada Rehber ) gibi bilgilerim silinir mi ?
  Cevap: Hayır. Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi hizmetinde Cep Market mağazasında verileriniz silinmez, zarar görmez.
 1. Soru: Kargo Ücretlimi?
  Cevap: Hayır. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla ücretsiz olarak yapılır.

Cep Market Youtube