Pahalı Ekran Kalitelimi dir ? iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone XR Ekran Değişimi

15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimine sahip Cep Market’te iPhone XR ekran değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrası ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde iPhone ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır.

iPhone XR Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

Apple’ın iPhone XS ve daha büyük ekranlı iPhone XS Max modellerinden sonra satışa sunduğu iPhone XR biraz daha uygun model arayışında olanlara hitap ediyor. iPhone XS ekran büyüklüğü 5.8 inç ve iPhone XS Max 6.5 inç ekran büyüklüğüne sahipti. iPhone XR ise ikisi arasında bir model olarak 6.1 inç büyüklüğünde bir ekran ile geliyor. Gövde malzemesi olarak çelik yerine alüminyum kullanılan iPhone XR’ın fiyatı biraz daha uygun hale getirilmiş. iPhone XR’da fiyatı düşüren etkenlerden biri de cihazda IPS teknolojili Super Retina IPS ekranın bulunması.

iPhone XR’da düşme veya darbe sonrası ekran kırılması, mürekkep yayılması, ışığın yanıp sönmesi, ekranın okunmaması, ekranın gidip gelmesi veya görüntünün kapanıp açılması ekran değişiminin habercisi olabilir. Hasarlı bir ekran ile iPhone XR’ın kullanılmaması ve acil ekran tamiri yaptırılması gerekmektedir. Çatlak ekranla telefon kullanımı zararlı mı, kırık ekran cihazı bozar mı veya çatlak ekran anakartı yakar mı gibi sorularla sıkça karşılaşmaktayız. Bu soruların cevabı genelde evet olsa da kesin cevap cihazınızın arıza tespit aşamasından geçmesinden sonra verilebilir. iPhone XR ekran tamiri yapıldıktan sonra ilk günkü haline geri dönebilir. En kaliteli, en uygun fiyatlı ve en memnun kalacağınız ekran çeşidi için Cep Market ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone XR Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone XR ekran değişimi teknik servisimizde son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. İşlem sırasında değişimi yapılan ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Telefonunuzun modeline göre kullandığımız son teknoloji ekipmanlarla ekran değişimi yapılarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. iPhone XR ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Ekran değişimi için iPhone XR cihazınızı bize ulaştırmanın iki yolu var. İlkinde cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilirsiniz, biz de sizi oldukça kısa sürecek zaman zarfında merkezimizde ağırlarız. İkinci yol olarak ise teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e cihazınızı gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırırız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Cep Telefonu Yedek Parça Toptancıları

iPhone XR Ekran Çeşitleri

iPhone XR’da OLED yerine geleneksel bir LCD ekran kullanılmasına rağmen IPS teknolojisi sayesinde görüntü kalitesi gayet yüksektir. Daha ucuz bir ekrana sahip olduğu için ekran değişimi bedeli de uygun fiyatlı olabiliyor.

Çıkma, ikinci el, kopya, OEM, A kalite, yan sanayi, orijinal, revize gibi birçok seçenekten bahsedilebilir. Çıkma ekran örneğin; anakart arızası gibi bir problem yaşamış ve kullanım süresi sona ermiş cihazlardan alınan ekran anlamına gelir. Teknik kontroller sonrasında tekrar kullanıma sunulurlar. Güvenilir bir teknik servis tarafından seçenek olarak sunulursa düşünülebilir. İkinci el bir ekrandır ancak orijinaldir; tabii ki daha uygun fiyatlıdır. OEM ekranlar fabrikaya üretim yapan üreticilerden alınan orijinal ekranlardır. A kalite yan sanayi ekranlar da performans ve görüntü kalitesi olarak en iyiye yakındır. Üstelik uygun fiyatlıdır. Revize olan ekranlar da eğer teknik servisiniz Cep Market gibi güvenilirse tercih edebilirsiniz. Yan sanayi en son seçeneğiniz olsun diyebiliriz. Sonuçta görüntü kalitesi ve dokunmatik hissi farklı olabilir.

iPhone XR Ekran Değişimi Sonrası

Hızlı ve kaliteli ekran değişimi konusunda uzman olan Cep Market’te,  15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde iPhone XR ekran değişimi işleminiz tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

iPhone XR ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

iPhone XR ekran değişiminden sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzu ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerinden geçirir. Bu testlerin ardından cihazınız ilk aldığınız günkü performansında olacak şekilde size teslim edilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz veya tereddütünüz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone XR ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından iPhone XR telefonunuzda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Cep Market iPhone XR Serisi Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone XR Ekran Değişimi TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi TL
iPhone XR Ön Cam Değişimi TL
iPhone XR Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone XR Ön Kamera Değişimi500 TL
iPhone XR Batarya Değişimi560 TL
iPhone XR İç Kulaklık Değişimi250 TL
iPhone XR Hoparlör Ahize Değişimi300 TL
iPhone XR Arka Kamera Camı Değişimi250 TL
iPhone XR Ses Entegresi Değişimi749 TL