Meizu Note 9 Tamir Servisi

Blog sayfasına dönün
Meizu Note 9 Tamir Servisi

Meizu Note 9 Tamir Servisi

Meizu Note 9 tamir servisi noktasında CepMarket olarak Kadıköy teknik servisimizde müşterilerimize hızlı ve güvenilir Meizu Note 9 onarım imkanları sunuyoruz. Alanında son derece deneyimli Meizu teknik ekibimizle tüm Meizu Note 9 onarımları sadece 1 saatte tamamlanır. Meizu Note 9 ülkemizde en çok ilgi gören telefonlar arasına adını yazdırdı. Bu telefon 6.2 inç ekran, orta seviye bir çipset ve 4000 mAh geniş pil taşıyor.

Ekran Değişimleri, Ahize Değişimleri, Şarj Soket Değişimleri

Meizu Note 9 tamir servisi CepMarket’te hızlı ve güvenilir Meizu Note 9 onarımları yapmaktayız. Bu onarımlar arasında en çok talep edilen ekran değişimi gibi işlemlerden hemen her kullanıcının kolaylıkla arızalandığını gördüğü şarj soketi yuvası ve ahizeye kadar uzanan geniş bir liste bulunmaktadır. Aynı zamanda hoparlör değişimi, mikrofon değişimi ve kasa değişimi de yapıyoruz. Bu işlemlerde cihazınız ilk günkü orijinal görünümüne döner.

İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

Parça Garantili A Kalite ve Orijinal Tamirler

Meizu Note 9 tamir servisi olarak Kadıköy’de yalnızca A kalite ve orijinal parçalarla tamir yapıyoruz. Tamir ağınız bütün Türkiye’yi içine alır. Bu anlamda servisimize ulaşamayan müşterilerimiz Yurtiçi Kargo anlaşma numaramızı (578 894 443) kullanarak cihazlarını tarafımıza ücretsiz olarak gönderip ücretsiz olarak teslim alabiliyorlar. Bu olanak bütün Türkiye’yi kapsamaktadır.

15 Yıla Yaklaşan Deneyim

  • 2006’da Kadıköy’de hizmet hayatına başlayan CepMarket telefon tamir servisinde müşterilerimize gelişmiş teknik servis tecrübelerimizi sunuyoruz.
  • Meizu Note 9 onarımında olduğu gibi en üst seviye kaliteyi uygun fiyat yaklaşımıyla harmanlıyoruz.
  • Tüm tamirlerde parça ve işçilik garantisi vardır.

Meizu Note 9 Tamir Fiyatları 22 Eylül 2020

Model & HizmetÜcreti
Meizu Note 9 Ekran Değişimi
Sorunuz
Meizu Note 9 Cam Değişimi
Sorunuz
Meizu Note 9 Batarya Değişimi
Sorunuz
Meizu Note 9 Mikrofon Değişimi
Sorunuz
Meizu Note 9 Kasa Değişimi
Sorunuz
Meizu Note 9 Home Tuşu Değişimi
Sorunuz

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün