LG Telefon Nerenin ve Nerede Üretiliyor?

LG Telefon Nerede Üretiliyor?

LG Telefon Nerede Üretiliyor?

Samsung Mobile’ın zorlu rekabeti karşısında gölgede kalan LG Mobile uzun süredir aşağı doğru bir yörüngede ilerliyor. Öyle ki LG 2019’da kendi ülkesi Güney Kore’de akıllı telefon üretimini sonlandırma adımını attı. Şirket üretimi Vietnam’a taşımaya karar verdi.

LG’nin telefon üretimi Samsung gibi her sınıftan modele odaklanıyor. Cihazlara “Made in Korea” etiketini koymaktan büyük gurur duyan LG artık birçoğuna Made in Vietnam demek zorunda kalıyor. LG uzun süredir daha iyi kameralar, daha büyük piller ve daha sorunsuz performans sunan Android telefon rakiplerinin gerisinde kalan bir firma.

LG’nin Düşüşü Sürüyor

LG geçtiğimiz yıl hem mobil işini geliştirmek hem de gelişen bir sektörde rekabet üstünlüğünü artırmak için daha büyük bir stratejinin parçası olarak akıllı telefon üretim operasyonunu Güney Kore Pyeongtaek’ten Vietnam Haiphong’daki yeni kampüsüne taşıdı. 2015 yılında 1,5 milyar ABD doları yatırımla faaliyete geçen Haiphong Kampüsü, küresel pazar için yüksek kaliteli, rekabetçi ürünler üretme görevini üstlenmek için ideal.

AirPods ve EarPods Temizleme

Haiphong, çamaşır makineleri ve TV’lerden otomobil bilgi-eğlence sistemlerine ve akıllı telefonlara kadar çok çeşitli ürünler üretebilecek şekilde tasarlandığından LG, verimlilik ve sinerjideki bu büyüme potansiyelinden yararlanacak.

Ocak 2021 – LG Tamir Ücretleri

Model Ekran Değişimi Fiyatı
LG V30+ Plus
Sorunuz
LG Q7+
Sorunuz
LG G7 ThinQ
499 TL
LG G4 Sorunuz
LG G6
Sorunuz

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!