Kulaklık Soketi Değişimi

kulaklık soketi

Kulaklık Soketi Değişimi

Kulaklık soketi akıllı telefonlarda en sık arızalanan bileşenler arasında yer alıyor. Kulaklık girişleri tasarımlarıyla itibariyle dış çevreye açık olduğundan toz, kir ve sıvı gibi çeşitli zarar verici durumlara maruz kalabiliyorlar. Bu fiziksel etkenler sonucunda beklenmedik şekilde arızalanan kulaklık soketinizi işinde profesyonel CepMarket teknik servisimizde kolaylıkla tamir ettirebilirsiniz. CepMarket 15 yıla yakın süredir telefon tamirleri yapan bir servistir.

Kulaklık Soketi Değişimi Nasıl Yapılıyor

Huawei, Samsung, Apple, Xiaomi, Oppo ve LG gibi tüm başlıca markalarda yerine getirdiğimiz kulaklık soketi değişimi akıllı telefonun anakartına lehimli soket parçasının değiştirilmesini kapsamaktadır. Bu işlemde lehimleme yöntemi kullanılır ve genellikle yalnızca gerekli ekipmanları bulunduran işlerinde tecrübeli servislerce yapılmaktadır. Arızalı, bozuk soket yerinden çıkarılarak yeni soketle değiştirilir ve telefon tekrar ilk günkü gibi orijinal halinde sorunsuz ses vermeye devam eder.

En Yakın Kulaklık Soketi Tamircisi

  • CepMarket olarak Kadıköy merkezi konumumuzla İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenilir telefon tamir hizmetleri veriyoruz.
  • Tamirlerimiz Türkiye’nin diğer illerini de kapsamaktadır ve buna kulaklık soketi değişimi de dahildir.
  • Arızalanan ve artık ses vermeyen veya zaman zaman sesi aniden kopan telefon kulaklık girişlerini değiştiriyor ve yerine yepyeni bir soket yerleştiriyoruz.
  • Soket değişimi çoğu zaman lehimleme işlemi gerektiren gelişmiş bir tamir türüdür.

Hızlı ve Uygun Fiyatlı Kulaklık Soketi Değişimi

Bazı kulaklık girişi arızalarında soket değişimi yerine kulaklık yuvası değişimi yeterli olabilir. Bu durumda altın renkli silindir yuva yerinden çıkarılır ve yepyeni, orijinali ile aynı başka bir parça yerleştirilir. Bu tamir genellikle yuva oynatıldığında ya da fiziksel olarak müdahale edildiğinde sesin kesildiği durumlarda gerekli oluyor. Kulaklıktan asla ses alınamıyorsa sorun büyük ihtimalle sokette demektir. Soket lehimlemesi dikkatle yapılmalıdır, tecrübesiz ellerde yakınlardaki bir SMD birimine müdahale edilmesi riski vardır.

İletişim Numaramız

Kulaklık soketi değişimi anlık stok ve fiyat bilgisi için 0216 345 83 84 no’lu telefondan arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kulaklık soketi değişimi başlıklı kategoride cep telefonunuzda kulaklık soketi değişimi hakkında bilgiler verdik.

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!