Kadiköyde EN Ucuz General Mobile GM 20 Ekran Değişimi

General Mobile GM 20 Ekran Değişimi

Yerli telefon markası General Mobile’ın uygun fiyatlı telefon arayanlara yönelik General Mobile GM 20 modeliyle karşınızdayız. General Mobile GM 20 Parlak Siyah, Okyanus Mavi ve Yeşim Yeşil olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle geliyor.

General Mobile GM 20 ekran özellikleri olarak incelediğimizde, 6.09 inçlik IPS LCD damla çentikli ekranın HD+ 720×1560 piksel çözünürlük ve 282 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz.

General Mobile GM 20 donanım özelliklerini ele aldığımızda ise gücünü 8 çekirdekli Mediatek Helio A25 işlemcisinden alan telefonda, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı olduğunu görüyoruz. Cihazın depolama kapasitesi microSD kartla 256 GB kadar daha artırılabiliyor.

General Mobile GM 20’nin arkasında üçlü kamera kurulumu bulunuyor. 13 MP çözünürlüklü ana arka kameraya 2 MP çözünürlüklü ikinci ve üçüncü kamera eşlik ediyor. Ön tarafta ise 8 MP çözünürlüklü bir kamera yer alıyor. GM 20’de güvenlik odaklı teknolojiler olarak parmak izi okuyucu ve yüz tanımlama sistemi bulunuyor.

Android 10 işletim sistemiyle gelen General Mobile GM 20’nin 4000 mAh batarya kapasitesi ise kullanıcılar için oldukça memnun edici. Telefonda USB Type-C girişi de mevcut.

2006 yılından bugüne kadar Kadıköy İstanbul’da teknik servis hizmeti veren Cep Market’te General Mobile GM 20 ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli General Mobile teknisyenleri tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. General Mobile GM 20 ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner.

General Mobile GM 20 ekran değişimi fiyatı Cep Market’te 800 TL olarak belirlenmiştir.

General Mobile GM 20 Ekran Onarımı

Ekran değişimi akıllı telefonların en ciddiye alınması gereken onarım işlemlerinden biridir. General Mobile GM 20  ekranının kırılması, camının çatlaması veya sıvıyla temas etmesi gibi durumlar, cihazınızın ekranında bazı hasarlar oluşturması sonucunda ekran değişimi yapılmasını gerektirebilir.

General Mobile GM 20 telefonununuz teknik servisimize ulaştığında, ekran değişimi öncesinde cihazınıza ücretsiz arıza tespit işlemi yapıyor, ekran değişimi gerekli görülmesi durumunda ortalama 1 saat içerisinde cihazınızı size teslim ediyoruz.

General Mobile GM 20 ekran değişimi teknik servisimizde son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. İşlem sırasında değişimi yapılan ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir veya teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Dokunmatik Ekranın Yarısı Çalışmıyor

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

General Mobile GM 20 ekran değişimi sonrası veriler silinir mi, kullanıcıların en fazla merak ettiği sorular arasındadır. Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası telefonunuzdaki rehber, fotoğraf, mesaj gibi hiçbir veri veya uygulama silinmez. Buna rağmen istisnai durumlara karşı tedbir amacıyla, Cep Market’te ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

General Mobile GM 20 ekran değişimi öncesi cihazınızı teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını talep edebilirsiniz.

General Mobile GM 20 Ekran Değişimi Sonrası

General Mobile GM 20 ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

General Mobile GM 20 ekran değişimi işleminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve teknik servisimizle tereddütlerinizi paylaşabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

General Mobile GM 20 değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından General Mobile GM 20 telefonunuzda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Yan sanayi ekran değişimi ne demektir, alınır mı ?