İşte iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi

iPhone SE 2 2020 ekranının çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesi gibi bir hatayla ya da yazılım kaynaklı bir sorun sebebiyle ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir. iPhone SE 2 2020 telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Apple teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

Cep Market servisimizde iPhone SE 2 2020 ekran değişimi, orijinal ekran ve yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. iPhone SE 2 2020 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

Apple’ı iki tane SE modeli bulunmaktadır. İlki iPhone 6 serisinden sonra 2016 yılında satışa sunulan iPhone SE, ikincisi ise 2020’de çıkan modelidir. iPhone SE, o dönemde fiyatı yüksek olan iPhone 6 modellerine göre fiyatı daha uygundu. Özellik olarak iPhone 6 serisine fakat tasarım açısından da iPhone 5’e yakın ara bir model olduğunu söyleyebiliriz. İki iPhone modelinin de adı SE olarak geçiyor yalnız ikincisinden 2. nesil olarak bahsediyoruz.

iPhone SE 2.nesil iPhone 11 modellerinin tanıtılmasından sonra ve iPhone 12’nin satışa sunulmasına çok az bir zaman kala 2020 ortalarında piyasaya çıktı. iPhone SE 2. nesil özelliklerine baktığımızda 4.7 inç büyüklükteki ekranı 750 x 1334 piksel çözünürlük sunuyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB kapasite seçeneklerine sahip iPhone SE 2. nesil tasarımının iPhone 8’e benzerliğini home tuşu bulunmasından da anlayabiliyoruz.

Kullanıcıların en merak ettiği konular arasında iPhone SE ekran değişimi ne kadar sürer, aynı gün ekran değişimi nerede yapılır, veriler silinir mi, cihazı sıfırlamak gerekir mi, ekran değişimi sonrası garanti veriliyor mu yer almaktadır.

15 yıla yaklaşan süredir teknik servis deneyimine sahip Cep Market’te iPhone SE 2. nesil ekran değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Apple ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Cep Telefon Tamiri Nasıl Yapılır?

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Cep Market’e ekran değişimi için ilettiğiniz iPhone SE 2. nesil ekran değişimi sonrası veriler silinir mi, her ekran değişimi yaptıran kullanıcının aklına gelen ilk sorudur. Ekran değişiminde telefonunuzdaki veriler veya uygulamalar silinmez ve telefonunuz sıfırlanmaz Çünkü ekran sadece görüntüyle ilgili bir araçtır. Cep Market’te sadece istisnai durumlara karşı, ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

iPhone SE 2. nesil ekran değişimi öncesi cihazınızı servisimize teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını isteyebilirsiniz.

iPhone SE 2 2020 Ekran Çeşitleri

iPhone SE 2. nesil ekran değişimi işleminde ekran çeşitleri olarak birden fazla seçeneğe sahipsiniz. Örnek vermek gerekirse orijinal ekran taktırabilirsiniz ya da küçük onarımlarla kullanılabilir hale getirilen orijinal revize ekran da bir seçenektir. Cep Market gibi kalitesine güvendiğiniz servislerden OEM, ikinci el, çıkma ve A kalite ekran da alabilirsiniz. Yan sanayi ekranlar da kalitelerine göre ayrılmaktadır. iPhone’unuzun genel kalitesinden ödün vermeyecek bir ekran tercihi yapmanız önemlidir. Aksi takdirde ekran değişimi sonrası dokunmatik hissi azaldı, zor çalışıyor, bastırmak gerekiyor, ekran yavaşladı, şarj hızlı bitiyor, renkler eskisi gibi değil, sarı / kırmızı / yeşil / mavi renk problemi, güneşte okunmuyor, parlaklık azaldı tarzı birçok sorundan bahsedebilmek mümkün. Bizim size önerimiz Apple servisleri pahalı olduğu için orijinal revize ekran değişimi yapmanız yönündedir.

iPhone SE Ekran Değişiminin Garantisi Var mı?

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğince inceleyebilirsiniz. İşlemle ilgili sorularınız olması durumunda teknik servisimize danışabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone SE 2. nesil ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek için iPhone SE 2. nesil ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Cep Market iPhone SE 2 2020 Ekran Onarımı Fiyatı

iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi 1400 TL

.