İşte En Seri Uygun Kaliteli Kullanıcı Seçimli General Mobile GM 10 Ekran Değişimi

General Mobile GM 10 Ekran Değişimi

Yerli telefon markası General Mobile’ın fiyat performans telefonlarından biri olan GM 10, üçlü kamera kurulumu ve yüksek batarya özellikleriyle tüketicilerle buluşuyor. Telefonun Gece Mavisi ve Altın Sarısı olmak üzere iki renk seçeneği bulunuyor.

Donanım özellikleri olarak 8 çekirdekli MediaTek Helio A25 işlemciden gücünü alan GM 10, 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanına ev sahipliği yapıyor. Cihaz ekstra microSD kartla 256 GB kadar kapasitesini artırabiliyor.

General Mobile GM 10 ekran özellikleri olarak incelediğimizde 6.52 inçlik IPS LCD ekranı 20:9 görüntü oranı, HD+ 720×1600 piksel çözünürlük ve 269 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz.

Android 10 işletim sistemi yüklü olarak gelen GM 10, 4000 mAh gibi sınıfına göre yüksek bir batarya kapasitesiyle geliyor.

General Mobile GM 10 arka tarafında 13 MP çözünürlükte ana kamera, 5MP çözünürlükte ultra geniş açılı kamera ve 2 MP çözünürlükte derinlik sensörü olmak üzere üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Ön tarafında ise 8 MP çözünürlükte bir kamera bulunuyor.

Güvenlik özelliği olarak GM 10 arka kapakta parmak izi okuyucuyla geliyor.

15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimine sahip Cep Market’te General Mobile GM 10 ekran değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış General Mobile teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde General Mobile ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır.

General Mobile GM 10 ekran değişimi fiyatı Cep Market’te 700 TL olarak belirlenmiştir.

General Mobile GM 10 Ekran Onarımı

Hem iş hem günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olan akıllı telefonlar, hassas bir yapıya sahip olmaları dolayısıyla en ufak bir sorunda bile hasar alabilmektedirler. General Mobile GM 10  ekran kırılması, ön cam çatlaması, dokunmatik alan çalışmaması veya ekrana görüntü gelmemesi gibi durumlarda ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

Servisimize ulaşan General Mobile GM 10 cihazınıza ilk aşamada arıza tespiti yapıyor ve hem onarım yöntemi hem de maliyeti belirleyerek sizinle paylaşıyoruz. Sizden aldığımız onayın hemen ardından da hem kaliteli hem güvenilir ekran değişimi hizmeti sunarak aynı gün aynı saat içerisinde cihazınızı size teslim ediyoruz.

General Mobile GM 10 ekran değişimi teknik servisimizde son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. İşlem sırasında değişimi yapılan ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir.

Ekran değişimi için General Mobile GM 10 cihazınızı bize iki yol ile ulaştırabilirsiniz. İlkinde cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilirsiniz, biz de sizi sadece 15 dakika ila 1 saat arasındaki süre boyunca servisimizde ağırlarız.  İkinci yol olaraksa, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Ekran Kendiliğinden Çatladı

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi sonrası veriler silinir mi, kullanıcıların en fazla merak ettiği sorular  arasında yer almaktadır. Ekran değişimi işleminin cihazınızdaki verilere herhangi bir etkisi olmaz. Yani telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar aynı şekilde kalır. Sadece tedbir amacıyla General Mobile GM 10 ekran değişimi öncesinde dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. Cep Market’te her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

General Mobile GM 10 Ekran Değişimi Sonrası

Hızlı ve kaliteli ekran değişimi konusunda uzman olan Cep Market’te,  15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde General Mobile GM 10 ekran değişimi işleminiz tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

General Mobile GM 10 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

General Mobile GM 10 ekran değişiminden sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzu ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerinden geçirir. Bu testlerin ardından cihazınız ilk aldığınız günkü performansında olacak şekilde size teslim edilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz veya tereddütünüz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

General Mobile GM 10 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından General Mobile GM 10 telefonunuzda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Ekranı Kırık Şifreli Telefondan Veri Kurtarma, Resim Alma İşlemi ?