iPhone XS Max Ön Cam Değişimi

-8%

iPhone XS Max Ön Cam Değişimi

1,300.00 TL 1,200.00 TL

iPhone XS Max cam değişimi fiyatı 1200 TL’dir. A kalite yedek parçalarla yapılan ön cam değişimi hem uygun fiyatlıdır hem de XS Max’in dokunmatik performansı ya da renk kalitesi orijinali gibi kalır.

Stok kodu: iPhone XS MAX CAM KTEGBK7Y Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone XS Max Ön Cam Değişimi

2006 yılından bu yana İstanbul, Kadıköy’de aynı noktada cep telefonu tamir servisi olarak hizmet veren CepMarket servisimizde iPhone XS Max ön cam değişimi yapıyoruz. iPhone XS Max altı çekirdekli Apple Bionic A12 çipseti, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanıyla gelen ve sevilen bir ürün. Apple bu cihazda özel Sapphire ekran koruyucusunu kullanıyor. Ancak her cam kırılabilir yapıdadır ve bu yüzden CepMarket servisinde müşterilerimize en gelişmiş iPhone XS Max cam değişimi işlemlerinden birini sunuyoruz. Bu işlemin fiyatı yalnızca 1200 TL’dir

Hızlı ve Güvenilir iPhone XS Max Cam Değişimi

iPhone XS Max cam değişim ücreti mağazamızda işlerinde uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından belirlenmiştir. Profesyonel Apple teknisyenlerimiz iPhone XS Max ön cam değişimi işlemini Buz Makinesi gibi ekipmanlarla yalnızca 2 ila 3 saatte tamamlamış olur. Apple’ın sunduğu fiyat seviyesine kıyasla çok daha hesaplıdır ve de çok daha hızlıdır. Tamirde bilgileriniz asla silinmez, uygulamalarınız, video ya da fotoğraflarınız kaybolmaz.

Ucuz iPhone XS Max Ön Cam Tamiri

Her cam ve cam koruyucu kırılabilir yapıda olduğundan eğer sizde iPhone XS Max cihazınızda hasarlı ön cam sorunu yaşıyorsanız merak etmeyin çünkü CepMarket mağazamızda en güvenilir ve en hızlı iPhone XS Max tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. A kalite yedek parçalarla yapılan ön cam değişimi yalnızca uygun fiyatlı olmuyor aynı zamanda XS Max’in dokunmatik performansı ya da renk kalitesi de orijinali gibi kalıyor.

iPhone XS MAX Tamir Fiyatları Kasım 2020

Model ve Tamir Ücreti
iPhone XS MAX Cam Değişimi 1200 TL
iPhone XS MAX Ekran Değişimi 2600 TL
iPhone XS MAX Batarya Değişimi 499 TL
iPhone XS MAX Arka Cam Değişimi 499 TL
iPhone XS MAX Arka Kamera Değişimi TL

iPhone XS Max Ön Cam Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun