Apple markasının 10. yılına özel olarak hazırladığı OLED ekrana sahip iPhone X yine iphone severlerin gözlerini kamaştıracağa benziyor. Ürün kullanıcılarını heyecanla beraber bir de tedirginliğe sürüklediğini söylesek aslında hiçte yanılmayız. Çünkü 10. yıla özel olarak hazırlanan bu model ön ve arka yüzeyini tamamen camdan oluşturuyor. Bu ürün daha önce de dediğimiz gibi markanın bu zamana kadar ki en özel ve radikal tasarımı.

 

 

 

 

 

iPhone X  – 10 LCD Ekran & Cam Değişimi Fiyatları

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 30 – 45 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi 300 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi 950 TL
iPhone X LCD Ekran Değişimi 1499 TL

 

 

 

iPhone X oldukça hassas davranılması gereken nadide bir ürün olsa da kullanıcıların telefona gelen herhangi bir darbe sonucunda cam kırılması gibi sorunlarına bizzat çözüm sunuyoruz. Bu nedenle cam konusunda tedirginlik yaşamaya mahal bırakmıyoruz.  Firmamız, konusunda uzman ekibi ile iPhone X arka cam kırıldı diye gelindiğinde profesyonel hizmeti yıllardır müşterilerine sunmaktadır. Teknoloji sektörü içerisinde meydana gelen yenilikleri yakından takip eden firmamız, son gelişmelerin yakın takipçisidir.

 

 

iPhone X Arka Kapak Değişimi

Oldu ki istenmeyen bir talihsizlik yaşandı ve İphone X arka cam kırıldı. O anda endişelenmek yerine doğrudan bizimle iletişime geçebilir size, en iyi ve en uygun iPhone X arka cam değişimi fiyatı sunarak probleminizi ortadan kaldırırız. Firmamız yıllardır müşterilerinin telefon sorunlarına %100 müşteri memnuniyeti ile cevap vermekte ve en güvenilir firma olma özelliğini taşımaktadır.

iPhone X arka cam fiyatı konusunda firmamız sizlere profesyonel hizmeti uygun fiyat karşısında sunmaya devam etmektedir.

 

 

 

 

iPhone X arka Cam Koruma Ne İşe Yarar?

iPhone X arka cam koruma, ön ve arka tarafı cam OLED özelliğe sahip olan cep telefonunuzun arka kısmını korumaya yardımcı olur. Herhangi bir çizilme ya da çarpma esnasında cam koruma başarılı bir şekilde görevini yerine getirir.

 

iPhone X arka kapak değişimi işleminde özel şekilde ısıtılarak camın çıkması sağlanır.  Ardından gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra %100 orijinal özelliğe sahip olan arka kapak yine dikkatli bir şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından takılmaktadır. Bu aşamada iPhone X arka cam koruma firmamız tarafından telefonunuzun güvenliği açısından sizlere önerilmektedir. Çünkü değerli müşterilerimizin kullanmakta oldukları ürünleri öncelikli amacımız özenle korumaktan geçmektedir.

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı
5 (100%) 3 oy verildi