iPhone X Arka Cam Değişimi Apple

iPhone 6s Lcd Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

iPhone X Arka Cam Değişimi Apple

Apple’ın ilk çerçevesiz akıllı telefonu olma özelliğine sahip iPhone X devasa 5.8 inç OLED ekranı kompakt bir gövdeyle buluşturuyor. Cihazın kamerası düşük ışıklarda oldukça performanslı ve Face ID genel olarak başarılı çalışıyor.

Uzun yıllardır tasarım anlamında fazla bir yenilik getirmek istemeyen Apple bunu en son iPhone X ile bozma kararı aldı. Öyle ki cihaz şirketin 10. yılına özel olarak piyasaya çıktı.

Aynı yıl iPhone 8’leri de gördük ancak hala iPhone 6’da kullanılan panelleri taşıyorlar. Bu anlamda eğer Apple’ın 10.yıl kutlamaları olmasaydı muhtemelen aynı ekran tasarımını birkaç nesil daha görüyor olabilirdik.

iPhone X’in çentikli ekranı ve küçük gövde yapısı dışında bir diğer özelliği de arka camı. iPhone X arka cam ücreti Apple cihazları arasında en pahalısı olarak sıralanıyor.

Bunun birçok haklı nedeni var ancak en önemlisi nerede daha ucuza yapılabildiği. Apple resmi mağazalarına giderseniz market fiyatının üzerinde, premium ücretlerle karşılaşırsınız. Ancak CepMarket gibi bu işte 12 yılı aşan tecrübesi olan mağazalar size orijinal OEM kalite yedek parçaları daha makul fiyata sunuyor.

  Samsung Edge Dış Cam Değişimi

Garanti Bozuluyor mu?

Evet, Apple son politika değişikliği ile önceleri garantiyi bozmayan üçüncü parti tamirleri yeniden garantiyi bozar olarak değiştirdi. Ancak Kadıköy tamir servisi CepMarket hala Apple’dan çok daha uygun fiyatlı iPhone X arka cam değişimleri yapmaktadır. İşlemde performansınız ve bilgileriniz değişmez.

Yetkisiz tamir işlemleri garantiyi bozar.

Mayıs 2021 – iPhone X, XR, XS, XS Max Ön Cam ve Arka Cam Ücretleri

ModelÖn CamArka Cam
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
iPhone XS600 TLSorunuz
iPhone XS Max800 TLSorunuz
iPhone XR700 TL449 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir