iPhone Güç Tuşu Tamiri

Blog sayfasına dönün
iPhone Garantili Kasa Değişimi

iPhone Güç Tuşu Tamiri

iPhone güç tuşu tamiri sık karşılaşılan bir problem olmakla birlikte tamiri sanılanın aksine oldukça hesaplı ve kolaydır. CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde yaptıracağınız iPhone güç tuşu tamiri ile cihazınızı tekrar ilk günkü kondisyonuna döndürebilirsiniz. Güç tuşu değişiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır.

iPhone Üst Cam Değişimi Fiyatları

Aralık 2020 iPhone Güç Tuşu Değişimi

iPhone güç tuşu değişimi önce cihazın ücretsiz hasar tespit işlemine alınmasıyla başlar. Burada telefonun güç tuşunun yanı sıra başka hangi bileşenlerinin hasarlı olup olmadığına bakılarak güç tuşundaki arızanın kaynağı daha iyi anlaşılmaya çalışılır. Bazı durumlarda sorun güç tuşu değil, daha farklı bir parça olabilmektedir. Teknisyenlerimiz bunun ardından gerekli işlemleri başlatır ve yaklaşık 30 ila 45 dakika gibi bir sürede iPhone güç tuşu tamir edilmiş veya yenisiyle değiştirilmiş olur.

Yenilenen güç tuşunda OEM kalite ürünler kullanılır. Bu ürünler orijinal parçayla aynı performansı veren ve çoğu zaman aynı fabrikada üretilen ürünlerdir. Her serviste bulunmamakla birlikte CepMarket gibi tecrübeli servisler maksimum kullanıcı memnuniyeti için bunları kullanmaya gayret eder. Tamirin ardından verileriniz yok olmaz, bilgileriniz kaybolmaz veya fotoğraflarınız silinmez. Teknisyenlerimiz önce cihazınızı güvenlik önlemi amacıyla yedekler. Böylece ters giden her ihtimale karşı elinizde bir yedek bulunur. Kullanıcılarımız dilerse cihazlarını servisimize Yurtiçi kargoyla taşıma ücreti ödemeden ulaştırabilir ve aynı gün teslim alabilirler.

iPhone On-Off Üst Tuş Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy

Aralık 2020 – iPhone Güç Tuşu Tamiri Fiyatları

Model Güç Tuşu Tamiri Fiyatı
iPhone 5s 100 TL
iPhone 5 100 TL
iPhone 6s PLUS 150 TL
iPhone 6 PLUS 150 TL
iPhone 6s 150 TL
iPhone 6 150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün