iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu Değişim Fiyatları

iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

Apple firması 2013’de ürettiği bazı iPhone 5’lerde güç tuşunun yani açma kapama tuşunun hatalı olduğunu fark ettiğinde kullanıcılarına ücretsiz güç tuşu değişimi fırsatı vermişti. Ancak bu her iPhone’u kapsamadı ve iPhone açma kapama tuşu bozulan kullanıcılar başka bir çözüm yolu arıyor.

iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu
iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

iPhone Güç Tuşu Değişimi

iPhone açma kapama tuşu bozuldu ise garanti kapsamına girmeyecektir. Apple sadece eğer tuş üzerindeki materyalde bir tür aşınma veya işçilik hatası varsa tuş değişimini ücretsiz yapacaktır. Su hasarı gibi yanlış kullanımlarla doğan hasarlarda firma ne yazık ki tüm ücreti kullanıcının karşılamasını bekler.

Hal böyle olunca müşteriler de hem haftalarca kuyrukta beklemek hem de iPhone güç tuşu tamiri için fazladan ücret ödemek istemiyor. CepMarket gibi mağazalar bu noktada devreye giriyor. Servisimiz iPhone açma kapama tuşu tamiri işlemini sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirmez aynı zamanda yedek parça garantisi sunar.

  iPhone'u Fabrika Ayarlarına Döndürme

Apple yalnızca güç tuşundaki basma mekanizmasını değiştirir. Yani tuşunuz yine eski ve kullanılmış görünmeye devam edecektir. CepMarket ise komple bir değişim yapar. iPhone açma kapama tuşu bozulma sebepleri arasında butona fazlaca sert basma, aşırı kullanım, nem bazlı aşınma ve darbe sonucu iç mekanizmanın zarar görmesi vardır.

Mayıs 2021 – iPhone Açma Kapama Tuşu Değişimi

ModelDeğiştirilen ParçaFiyat
iPhoneGüç Tuşu

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir