iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi

iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi

399.00 TL

iPhone 8 Kırmızı amiral gemisi akıllı telefonu fiyat / performans anlamında dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. 4.7 inç ekranlı telefon 1334 piksele 750 piksel gibi iPhone XR benzeri bir çözünürlüğe sahip. iPhone 8 Kırmızı arka cam kapak değişimi işlemi bu anlamda merak ediliyor.

Stok kodu: iPhone8redArkCam L2M6KXB7 Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

 

iPhone 8 RED Arka Cam Değişimi

iPhone 8 RED altı çekirdekli bir işlemciyle çalışıyor ve 2 GB RAM ile geliyor. Telefon 64 GB dahili depolama alanına sahip. Büyük ekranı özel Sapphire ekran koruyucu ile korunuyor. CepMarket servisinde iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Değişimi fiyatı  TL’dir.

iPhone 8 RED 8 RED Değişimi
iPhone 8 RED Arka Cam Değişimi

 

 

iPhone 8 RED Arka Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 8 RED arka cam değişimi fiyatı standart olmakla birlikte toplamda 399 TL bir ücret karşılığında değişim yapılabiliyor. Ürünü isterseniz size ileteceğimiz anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla tarafımıza ulaştırılabilir, isterseniz bizzat şubemizi ziyaret ederek ikramlarımızla birlikte cihazınızın onarımını bekleyebilirsiniz. iPhone 8 RED arka cam fiyatı değişim ücreti dahil toplamda 399 TL’dir.

iPhone 8 RED Arka Cam Kırıldı

iPhone 8 RED arka cam kırıldı diye üzülüyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız paniklemenize gerek yok. Yeni nesil iPhone cihazlarının arka kapakları cam kaplama oldukları için sık sık kırılma, çatlama gibi durumlarla karşı karşıya kalınabiliyor. Bu gibi durumlardan sakınmak için iPhone 8 RED arka cam koruma teknolojileri ve kılıflarını tercih edebilirsiniz.

iPhone 8 RED arka kapak değişimi işlemleri ortalama olarak yoğunluğa bağlı olmakla birlikte 40 dakika kadar sürmektedir. Bu süreç direkt olarak elden teslimatlar için geçerlidir. Türkiye’nin farklı bölgelerinden kargo aracılığıyla göndereceğiniz ürünler ertesi gün elimize ulaşacak olup operasyon işlemi bu andan itibaren başlayacaktır. Kargonun tarafımıza ulaştırıldığı saate bağlı olmakla birlikte cihazınız gün içerisinde onarılarak kargoya yetiştirilmeye çalışılacak en kötü ihtimalle ertesi gün teslim edilecektir. Tarafınıza kargoya verilmesi ardından 24 saat içerisinde ulaştırılacaktır. Sizlere yazımız içerisinde iPhone 8 RED arka cam değişimi fiyatı ve birçok konuda merak ettiklerinize yer vererek yardımcı olmaya çalıştık, aklınıza takılan tüm konularda bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

iPhone 8 Kırmızı RED Arka Cam Tamir Fiyatları 2 Haziran 2020

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi30 – 45 DKRandevu Alınız
iPhone XArka Cam Kapak Değişimi399 TL
iPhone 8 REDArka Cam Kapak Değişimi399 TL
iPhone 8 Plus REDArka Cam Kapak Değişimi399 TL

iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi için 2 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Müşteri

    sanırım ilk değiştirenler denim apple nin servisi 1000 tl isterken cepmarket te 400 tl ye değiştirdim ve oldukça kaliteli tavsiye ederim güvenle alışveriş yapabilirsiniz

  2. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Taksit