iPhone 8 Ekran Değişimi Hızlı ve Uzman Tamir

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 ekranınızın kırılması veya çatlaması durumunda ekranın orijinaliyle değişimi gerekmektedir. Cep Market’te alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanımıyla iPhone 8 ekran değişimi yapılmaktadır. Ücretsiz arıza tespit işlemi neticesinde sunduğumuz hızlı ve güvenli ekran değişimi işlemi ardından, aynı gün aynı saat içerisinde iPhone 8 telefonunuzu tekrar size teslim ediyoruz.

iPhone 8 Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 8, tıpkı iPhone 6 ve iPhone 7 gibi daha büyük ekranlı Plus modeliyle birlikte 2018 yılında tüketicilerin beğenisine sunuldu. Çok zaman geçmeden 2018 içerisinde iPhone X modeli görücüye çıktı. Yazımızda iPhone 8 ekran değişimi nasıl yapılır, nerede yapılır ve ne kadar sürer gibi en çok merak edilen konuları ele alıyoruz.

iPhone 8 ekran özelliklerini irdeleyecek olursak 4.7 inç büyüklüğündeki Retina HD ekranın 750 x 1334 piksel çözünürlük sunduğunu görüyoruz. Retina HD ekran değişimi ancak deneyimli bir teknik serviste ve kaliteli bir ekran kullanılması haline sorunsuz gerçekleşebilir. Deneyimsiz ve kalitesiz ekran kullanan servislerde yapılan işlemlerde ekran değişimi sonrası dokunmatik hissi azaldı, kasa kapanmadı, kasada aralık var, ekranın içinde toz / leke kaldı, ahizede ses sorunu, karşı taraf beni duymuyor, home tuşu zor basıyor, parmak izi okuyucu çalışmıyor gibi türlü türlü sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

iPhone 8 telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Apple teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

Cep Market servisimizde iPhone 8 ekran değişimi, orijinal ekran ve yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. iPhone 8 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için bize ulaştırmanın iki alternatif yolu vardır. İlk yol İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize cihazınızı kendiniz getirmenizdir. Diğer yol ise eğer teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla telefonunuzu Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: LCD Ekran Çizik Tamiri Yapılabilir mi?

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi sonrası veriler silinir mi endişesi çoğu ekran değişimi yaptıran akıllı telefon kullanıcılarında bulunmaktadır. Ekran değişimi işlemini telefonunuzdaki resimlerin, mesajların, rehberin veya uygulamaların kaybolmasına sebep olmaz. iPhone 8 ekran değişimi öncesinde tedbir amacıyla dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. Cep Market’te her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası

iPhone 8 ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, böylece günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Ekran değişimi sonrası dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaması çok önemlidir. iPhone 8 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılır. Orijinal olmayan parçalar cihazların hem işlevini olumsuz yönde etkilemekte hem de yüksek maliyetli zararlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrasında telefonda sorun yaşamanız halinde, sorunla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 8 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, herhangi bir sorun meydana gelme ihtimaline karşı ekran değişimi yaptığımız telefonların ekranlarına hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Cep Market iPhone 8 Serisi Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone 8 Ekran Değişimi500 TL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi300 TL
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi300 TL
iPhone 8 Batarya Değişimi410 TL
iPhone 8 Arka Kamera Camı Değişimi200 TL
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi300 TL
iPhone 8 Kasa Değişimi799 TL
iPhone 8 Mikrofon Değişimi300 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi TL
iPhone 8 Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone 8 Ön Kamera Değişimi189 TL
iPhone 8 Kırmızı Ön Cam Değişimi TL
iPhone 8 Şarj Entegresi Değişimi399 TL
iPhone 8 Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 8 Wifi Entegresi Değişimi250 TL
iPhone 8 Görüntü Entegresi Değişimi349 TL
iPhone 8 Işık Entegresi Değişimi349 TL
iPhone 8 Şarj Usb Entegre Değişimi399 TL
iPhone 8 Kamera Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 8 Ses Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 8 Şebeke Entegre Değişimi499 TL
iPhone 8 İç Kulaklık Değişimi250 TL
iPhone 8 Hoparlör Ahize Değişimi250 TL
iPhone 8 Home Tuşu Değişimi299 TL
iPhone 8 Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL