iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi

200.00 TL

iPhone 6s Plus ön camının hasar aldığı istenmeyen durumlarda CepMarket’te Apple teknisyenlerimiz eşliğinde iPhone 6s Plus yalnız ön cam değişimi işlemi sunuyoruz. iPhone 6s Plus ön cam değişimi 200 TL’dir ve işlemde görüntü kaliteniz veya dokunmatiğiniz değişmez.

Stok kodu: iPhone6s Plus Cam Değişimi F33KRRTM Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone 6s Plus Cam Değişimi

iPhone 6s Plus Apple’ın bizzat gelişimini finanse ettiği Sapphire cam koruyucu ile donatılmıştır. Bu gelişmiş cam koruyucu Gorilla Glass’ın bizzat rakibi ve Apple’ın alternatif olarak seçtiği bir ürün. iPhone 6s Plus bu anlamda en dayanıklı cam koruyuculardan birine sahip. Ancak her cam kırılır ve böyle bir durumda CepMarket’in modern iPhone 6s Plus cam değişimi tekniklerine güvenebilirsiniz. iPhone 6s Plus cam değişimi fiyatı servisimizde yalnızca 200 TL’dir.

Süratli iPhone 6s Plus Cam Değişimi

 • 2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet vermeye devam eden CepMarket işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servis olarak biliniyor.
 • iPhone 6s Plus cam değişimi işlemine başlarken öncelikli olarak cihazınızdaki verileri güvenle veritabanımıza yedekliyoruz.
 • Apple teknisyenlerimiz bu adımın ardından ücretsiz hasar tespit işlemine geçer.
 • Hasar tespitte ön camı hasarlı iPhone 6s Plus’ta ekran hasarı, ahize ya da kamera arızası olup olmadığına bakılır.

Profesyonel ve Güvenilir Tamirler

LCD hasarsız ise özel bir ekipman yardımıyla sadece cam değişimi yaparak orijinal parçayı yerinde bırakıyoruz. Tüm işlem ortalama 2 ila 3 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanıyor. Müşterilerimiz eğer dilerse iPhone 6s Plus cihazlarını yalnız ön cam değişimi yaptırmak üzere Kadıköy merkezli servisimize Yurtiçi kargo 578 894 443 sözleşme numarası ulaştırabiliyorlar. Bu numarada gidiş ve dönüşte taşıma ücreti ödenmemektedir.

Verilerim Silinir mi, Görüntü Kalitem Düşer mi?

Apple teknisyenlerimiz iPhone 6s Plus tamirlerinde A kalite parçalar kullanırlar. Bu sayede cihazınız ilk günkü orijinal performansına ve ilk günkü kozmetik görünümüne döner. Fotoğraf, mesaj ve uygulamalar gibi mevcut tüm verileriniz cihazın açılmasına gerek kalmadan yedeklenir, böylece verileriniz asla silinmez.

iPhone 6s Plus Tamir Fiyatları Aralık 2020

Model ve Tamir Ücreti
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi 229 TL
iPhone 6s Plus Cam Değişimi 200 TL
iPhone 6s Plus Batarya Değişimi 179 TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi 150 TL
iPhone 6s Plus Home Tuşu Değişimi 125 TL
iPhone 6s Plus Mikrofon Değişimi 150 TL

iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi için 14 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

 1. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Montaj dahil fiyatimi

  • Cep Market

   Merhaba; Ön cam değişimi işçilik dahil fiyatıdır, kargo ile gönderiler firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 2. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Bu tür şarj problemlerinde sorun batarya veya anakart kaynaklı olabilmektedir. Cihazınız teknik servis ekibimiz tarafından incelendikten sonra size net bir bilgi verilecektir. Bilginize.

 3. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhaba. iPhone 6s Plus kullanıcısıyım şarjım sürekli bitiyor günde üç kere şarja takıyordum telefonumu en son kapandı Şuan açılmıyor sorun ne olabilir ? Ne kadar masraf çıkartır.

 4. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi firmamızın teknik servis ekibi tarafından yapılmaktadır. İşlem ücreti 1150 TL’dir. Bilginize.

 5. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; iPhone modellerinde yapılan ekran değişimlerinde tuş renginde herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Tuş değişimi ayrı bir işlemdir. Tuş değişimi yapılan cihazlarda Touch ID özelliği işlevini yitirmektedir. Bilginize.

 6. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Samsung Note 8 Ekran değişimi fiyatı ne kadar acaba ? Samsung Note 8 ekran değişimi de yapıyormusunuz ?

 7. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  İphone 6s Plus cam değişimi ne kadar sürede yapılır, benim telefonum siyah renk rengini beyaz yapsak iphone home tuşu değişimi gerekirmi ?

 8. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; iPhone 6 modeli için Baseband, yani şebeke entegresi onarımı teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İşlem ücreti 299 TL’dir. Bilginize.

 9. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Şebeke anteni tamiri ypaılıyormu iphone 6 için

 10. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; iPhone 6s cam değişimi teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. İşlem esnasında profesyonel ekipmanlar ve orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Cam değişim işlemi sonrasında cihazınızın ekran hassasiyetinde, dokunmatiğinde herhangi bir sorun olmamaktadır. Dilerseniz şubemizden, dilerseniz cihazınızı kargo ile tarafımıza göndererek işlem sağlayabilirsiniz. Firmamız Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olup, kargo ücreti iki taraflı olarak tarafımızdan karşılanır. Bilginize.

 11. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Cam değişimi yapılınca dokunmada sorun oluyormu ? fark oluyormu ?

 12. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Yaşanan yoğunluk ve hatlar da oluşan sorunlarda ötürü özür dileriz.

 13. 5 üzerinden 4

  Müşteri

  Telefonunuz sürekli meşgul

 14. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun