iPhone 6s Ekran Değiştirmek Maliyetler Servisler Süreçler

iPhone 6s Ekran Değişimi

2006 yılından bugüne kadar Kadıköy İstanbul’da teknik servis hizmeti veren Cep Market’te iPhone 6s ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. iPhone 6s ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner.

iPhone 6s Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

2015 yılının sonuna doğru iPhone 6s Plus ile birlikte tüketicilerle buluşan iPhone 6s, Apple’ın satış rekorları kıran efsane modellerinden biridir. iPhone 6s biraz daha uygun fiyatlı bir model olması dolayısıyla daha fazla kullanıcı tarafından tercih edildi ve daha fazla satıldı. Satın alan sayısı fazla olduğu için de sorun veya kaza yaşaması sonucunda tamir ihtiyacı duyan kullanıcı sayısı da fazla oldu.

iPhone 6s ekran değişimi yazımızda sizle ekran iPhone 6s ekran tamiri nasıl yapılır, kaça yapılır, ne kadar sürer ve fiyatı ne kadar gibi soruların yanıtlarını paylaşacağız.

iPhone 6s ekran özellikleri nedir diye incelersek, 4.7 inç büyüklükteki IPS LCD ve Retina HD ekranın 750×1334 (HD+) piksel çözünürlük ve 326 PPI piksel yoğunluk sunduğunu görüyoruz.

Kullanıcıların hayatlarında büyük yere ve öneme sahip akıllı telefonlarda ekran, cihazın en önemli parçası olmakla beraber en hasar almaya meyilli parçasıdır. iPhone 6s ekran kırılması, ön cam çatlaması, dokunmatik alan çalışmaması veya ekrana görüntü gelmemesi gibi durumlarda ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

Servisimize ulaşan iPhone 6s cihazınıza ilk aşamada arıza tespiti yapıyor ve hem onarım yöntemini hem de maliyeti belirleyerek sizinle paylaşıyoruz. Sizden aldığımız onayın hemen ardından telefonunuza özel olarak geliştirilmiş ekipmanlarla hem kaliteli hem garantili ekran değişimi hizmeti sunarak aynı gün aynı saat içerisinde cihazınızı size teslim ediyoruz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Ekran Dönmüyor

iPhone 6s Ekran Çeşitleri

iPhone 6s ekran alternatifleri olarak çıkma, ikinci el, kopya, OEM, A kalite, yan sanayi, orijinal, revize gibi birçok seçenekten bahsedilebilir. Çıkma ekran örneğin; anakart arızası gibi bir problem yaşamış ve kullanım süresi sona ermiş cihazlardan alınan ekran anlamına gelir. Teknik kontroller sonrasında tekrar kullanıma sunulurlar. Güvenilir bir teknik servis tarafından seçenek olarak sunulursa düşünülebilir. İkinci el bir ekrandır ancak orijinaldir; tabii ki daha uygun fiyatlıdır. OEM ekranlar fabrikaya üretim yapan üreticilerden alınan orijinal ekranlardır. A kalite yan sanayi ekranlar da performans ve görüntü kalitesi olarak en iyiye yakındır. Üstelik uygun fiyatlıdır. Revize olan ekranlar da eğer yine teknik servisiniz güvenilirse düşünebilirsiniz. Yan sanayi en son seçeneğiniz olsun diyebiliriz. Sonuçta görüntü kalitesi ve dokunmatik hissi farklı olabilir.

Uygun fiyatlı ekranlarda ekran değişimi sonrası algılama sorunu, renkler bozuldu, ekran sarardı, görüntü titriyor, dokunmatik zayıfladı gibi sorunlar ortaya çıkabilir. iPhone’unuza yakışır şekilde orijinal kalite ekran kullanmanızı öneriyoruz. Fiyatı biraz daha yüksek olabilir ancak küçük farklar için kesinlikle buna değer.

Ekran Değişimi Sonrası Verilerde Kayıp Olur mu?

Telefonunuzun ekranı değiştikten sonra verilerde kayıp olur mu diye endişe etmenize gerek yoktur. iPhone 6s ekran değişimi ardından verilerinizde herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Cihazınızdaki verileri dilerseniz kendiniz yedeğe alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin için yedeğe almalarını talep edebilirsiniz. Her durumda Cep Market olarak ekran değişimi öncesi verilerinizi yedekleyerek güvenceye alıyoruz.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

iPhone 6s ekran değişimi işlemi, 6 ay garanti süresine sahiptir. Cihazınızı teslim aldıktan sonra 6 ay içerisinde tekrar bir sorunla karşılamanız halinde bizden sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Bu hususta dikkat etmeniz gereken nokta, cihazdaki sorunun kullanım kaynaklı meydana gelmemiş olmaması durumunda değişim ya da onarım işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebildiğimizdir.

iPhone 6s ekran değişimi ardında ekranınızı koruması için hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Cep Market iPhone 6s Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone 6s Ekran Değişimi 450 TL
iPhone 6s Ön Cam Değişimi 250 TL
iPhone 6S Batarya Değişimi 330 TL
iPhone 6s Arka Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi 150 TL
iPhone 6s Home Tuşu Değişimi 125 TL
iPhone 6s Kasa Değişimi 249 TL
iPhone 6s Mikrofon Değişimi 150 TL
iPhone 6s Arka Kamera Değişimi 250 TL
iPhone 6s Ön Kamera Değişimi 139 TL
iPhone 6s Açma Kapatma Power Güç Tuşu Değişimi 150 TL
iPhone 6s Görüntü Entegresi Arızası Tamiri 249 TL
iPhone 6S Şarj Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 6S Power Entegresi Değişimi 500 TL
iPhone 6S Wifi Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 6S Görüntü Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6S Işık Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6S Şarj Usb Entegre Değişimi 249 TL
iPhone 6S Kamera Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 6S Şebeke Entegre Değişimi 350 TL
iPhone 6S 4013 Hatası Çözümü 249 TL
iPhone 6S Disk Değişimi 249 TL
iPhone 6S 9 Hatası Çözümü 249 TL
iPhone 6S Kısa Devre Tamiri 249 TL
iPhone 6S İç Kulaklık Değişimi 150 TL
iPhone 6S Hoparlör Ahize Değişimi 180 TL
iPhone 6S Ses Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 6S Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL