iPhone 5s Ekran Değişimi Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 5s Ekran Değişimi

Ekran değişimi akıllı telefonların en ciddiye alınması gereken onarım işlemlerinden biridir. iPhone 5s ekranı kırıldı, camı çatladı veya sıvıyla temas etti gibi durumlar, cihazınızın ekran değişimi yapılmasını gerektirebilir.

Cep Market’te iPhone 5s ekran değişimi, konusunda uzmanlaşmış Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrası dokunmatik hız eskiye dönerken, dokunmatik hassasiyeti ve renk skala yoğunluğu orijinal haliyle kalır. Bu yazımızda size iPhone 5s ekran değişimi işlemi hakkında bilgiler paylaşacağız.

iPhone 5s Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

2013 yılında tüketicilerle buluşan iPhone 5s’in temel iletişim ihtiyaçlarını karşılama konusunda hala fonksiyonel bir model olduğunu söylemek mümkün.

iPhone 5s yere düştü, cebimden düştü, masaya çarptı, suya düştü veya elimden kaydı gibi günlük kazalarda çoğu zaman ekran tamiri veya onarımı gerekebilmektedir. iPhone 5s ekran arızaları arasında en sık rastlananlar dokunmatik çalışmıyor, açılmıyor, arama yapmıyor, lekeler oldu, çizikler çıktı, görüntü gelmiyor ya da ekran karardı şeklinde olmaktadır.

iPhone 5s ekran özellikleri nedir diye baktığımızda, 4.0 inç büyüklüğündeki IPS LCD ekranı 640×1136 piksel çözünürlüğe 326 PPI yoğunluğa sahip. iPhone 5s ekranını düşmelere ve darbelere karşı Corning Gorilla Glass teknolojisiyle koruyor.

iPhone 5s ekran değişimi için servisimize ulaşan iPhone 5s öncelikle arıza tespit işlemine girer. Ekran değişimi işlemi teknik servisimizde profesyonel Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. İşlem sırasında değişimi yapılan ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir veya teknik servise gelemiyorsanız İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Apple iPhone Ekranı Kırıldı, Camı Çatladı Çözümleri

iPhone 5s Ekran Değişimi Sonrası

iPhone 5s ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılır. Orijinal olmayan parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve teknik servisimize tereddütlerinizle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 5s ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Renklerin Güzelliği
  • Çözünürlük Sayısı
  • Dokunmatik Hızı
  • Batarya Süresi
  • Dayanıklı Olması
  • Isınma Yapmaması
  • Yanlardan Kalkma Olmaması
  • Birleşim yerlerinde ele takılmaması
  • Face ID
  • Sensörler

Ekran değişimi bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişimi için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda Cep Market mağazamızı ve teknik servisimizi mutlaka ziyaret edin. Herkese sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

Kadıköy iPhone 5s Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone 5s ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında bulunmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum da gönderebiliyoruz.

Cep Market iPhone 5s Onarım Fiyatları

iPhone 5s Ekran Değişimi300 TL
iPhone 5S Batarya Değişimi300 TL
iPhone 5s Arka Kamera Camı Değişimi100 TL
iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi110 TL
iPhone 5s Home Tuşu Değişimi90 TL
iPhone 5s Kasa Değişimi129 TL
iPhone 5s Mikrofon Değişimi110 TL
iPhone 5s Arka Kamera Değişimi69 TL
iPhone 5s Ön Kamera Değişimi60 TL
iPhone 5s Açma Kapatma Power Güç Tuşu Değişimi100 TL
iPhone 5s Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5S Şarj Entegresi Değişimi200 TL
iPhone 5S Power Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 5S Wifi Entegresi Değişimi149 TL
iPhone 5S Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5S Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5S Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 5S Ses Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 5S Şebeke Entegre Değişimi250 TL
iPhone 5S Kısa Devre Tamiri199 TL
iPhone 5S İç Kulaklık Değişimi120 TL
iPhone 5S Hoparlör Ahize Değişimi150 TL