iPhone 4s Ön Cam Değişimi

iPhone 4s Ön Cam Değişimi

149.00 TL

iPhone 4s cam değişimi fiyatı 149 TL’dir. iPhone 4s cam değişimi işlemi ortalama 2 saat gibi bir sürede tamamlanır ve işlemde verileriniz silinmez.

Stok kodu: iPhone 4s Cam TT6QJU5Q Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone 4s Cam Değişimi

iPhone 4s hala akıcı bir şekilde çalışmaya devam eden en eski akıllı telefonlardan biri. Cihaz son derece parlak ekranı ve başarılı renk kalitesiyle kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. iPhone 4s cam değişimi yaparken CepMarket’te önce cihazdaki mevcut verileri güvenle yedekliyoruz ve böylece kaybolmalarının önüne geçmiş oluyoruz. iPhone 4s ön cam değişimi bu anlamda sadece 2 saatte tamamlanmış olmaktadır.

iPhone 4s Cam Değişimi Hakkında

CepMarket olarak 2006 yılından bu yana Kadıköy mağazamızda telefon tamir hizmetleri veren işinde son derece tecrübeli bir teknik servisiz. Sahip olduğumuz Apple teknisyenleri sayesinde asla kırılan ya da çalışmayı bırakan cihazınız için endişe etmeniz ve umutsuzluğa kapılmanız gerekmiyor. Servisimizde piyasanın en kalite ve de en uygun fiyatlı tamirlerinden bazılarını gerçekleştiriyoruz. A kalite yedek ön camlar ile yerine getirdiğimiz iPhone 4s ön cam değişimi de bu tamirler arasındadır.

İlk Günkü Orijinal Görünümüne Kavuşur

Teslim alınan cihazlar çoğu zamana aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar müşteriye teslim edilmiş olur. iPhone 4s ön cam değişimi için de durum farklı değil. Dilerseniz Kadıköy mağazamıza gelerek dilerseniz de Yurtiçi kargo sözleşme numaramız ila cihazınızı bizlere ücretsiz olarak göndererek aynı gün içinde tamir edildiğini görebilirsiniz. A kalite parçalarla yapılan iPhone 4s ön cam değişiminde cihazınız ilk günkü orijinal görünümüne kavuşmuş olur. iPhone 4s ön cam değişimi fiyat bilgisini paylaştığımız bu yazımızda, daha fazla bilgi için şimdi bizi arayın.

iPhone 4s Tamir Fiyatları

Model ve HizmetÜcreti
iPhone 4s Cam Değişimi
149 TL
iPhone 4s Ekran Değişimi
149 TL
iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi
100 TL
iPhone 4s Mikrofon Değişimi
100 TL
iPhone 4s Açma Kapatma Tuşu Değişimi
100 TL
iPhone 4s Home Tuşu Değişimi
60 TL

iPhone 4s Ön Cam Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Kredi Kartı Taksit Tablosu