iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Tamiri Teknik Servisi

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro ekranının çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesi gibi bir hatayla ya da yazılım kaynaklı bir sorun sebebiyle ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir. iPhone 12 Pro telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Apple teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

Cep Market servisimizde iPhone 12 Pro ekran değişimi, orijinal ekran ve yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. iPhone 12 Pro ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

Analistlere göre en çok ilgi gören iPhone cihazları arasında görülen iPhone 12 Pro ekran özelliklerine baktığımızda 6.1 inç büyüklükteki Super Retina XDR OLED ekran, 800 nit standart, 1200 nit maksimum parlaklık değerine sahip. Ekran çözünürlüğü 1170 x 2532 (FHD+) piksel ve 460 PPI piksel yoğunluğu sunuyor. Cihaz ekranını düşmelere ve sert darbelere Corning Ceramic Shield Glass ile koruyor. Altın, gri, gümüş ve mavi renk seçenekleri olan telefonun önü ve arkası camla kaplı, kenarlar ise paslanmaz çelikten yapılmış.

Kullanıcıların en merak ettiği konular arasında iPhone 12 Pro ekran değişimi ne kadar sürer, aynı gün ekran değişimi nerede yapılır, veriler silinir mi, cihazı sıfırlamak gerekir mi, ekran değişimi sonrası garanti veriliyor mu yer almaktadır.

15 yıla yaklaşan süredir teknik servis deneyimine sahip Cep Market’te iPhone 12 Pro ekran değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Apple ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Cep Market’e ekran değişimi için ilettiğiniz iPhone 12 Pro ekran değişimi sonrası veriler silinir mi, her ekran değişimi yaptıran kullanıcının aklına gelen ilk sorudur. Ekran değişiminde telefonunuzdaki veriler veya uygulamalar silinmez ve telefonunuz sıfırlanmaz Çünkü ekran sadece görüntüyle ilgili bir araçtır. Cep Market’te sadece istisnai durumlara karşı, ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

iPhone 12 Pro ekran değişimi öncesi cihazınızı servisimize teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını isteyebilirsiniz.

iPhone 12 Pro Ekran Çeşitleri

iPhone 12 Pro ekran değişimi işleminde ekran çeşitleri olarak birden fazla seçeneğe sahipsiniz. iPhone 12 Pro ekran değişimi yüksek teknolojili ve OLED bir ekran olması dolayısıyla yüksek fiyatlı olabilmektedir. Apple teknik servisleri yerine Cep Market gibi güvenilir iPhone servislerinde iPhone 12 Pro ekran onarımı fiyatları çok daha makul seviyededir. Cep Market’te revize orijinal yedek parçalarla Apple teknisyenleri tarafından yapılan iPhone 12 Pro ekran değişimi sonrası, cihazınızın orijinalinden bir farkı kalmaz.

Bir diğer orijinal kaliteyi sunan seçenek ise OLED GX ekranlardır. OLED teknolojisine sahip bu ekran yüksek performanslı ve görüntü kalitesi olarak orijinalinden farkı yoktur. Ekran değişimi sonrası sorun yaşamak istemiyorsanız hızlı ve garantili ekran değişimi yapan Cep Market’e iPhone 12 Pro cihazınızı teslim edebilirsiniz.

iPhone’unuzun genel kalitesinden ödün vermeyecek bir ekran tercihi yapmanız önemlidir. Aksi takdirde ekran değişimi sonrası dokunmatik hissi azaldı, zor çalışıyor, bastırmak gerekiyor, ekran yavaşladı, şarj hızlı bitiyor, renkler eskisi gibi değil, sarı / kırmızı / yeşil / mavi renk problemi, güneşte okunmuyor, parlaklık azaldı tarzı birçok sorundan bahsedebilmek mümkün. Bizim size önerimiz Apple servisleri pahalı olduğu için orijinal revize ekran değişimi yapmanız yönündedir.

iPhone 12 Pro Ekran Değişiminin Garantisi Var mı?

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğince inceleyebilirsiniz. İşlemle ilgili sorularınız olması durumunda teknik servisimize danışabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 12 Pro ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek için iPhone 12 Pro ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

iPhone 12 Pro Tamir Fiyatları

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi TL
iPhone 12 Pro Ön Cam Değişimi TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi TL
iPhone 12 Pro Face ID Değişimi 1400 TL