Huawei Mate 9 Ekran Değişimi

Huawei Mate 9 Ekran Değişimi


CepMarket / Teknoway ( kadiköy ) servisimizde Huawei Mate 9 Ekran Değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Huawei Mate 9 Ekran Değişimi fiyatı ise 349 ‘dir.

Yardım mı lazım ? “Müşteri Temsilcisine Soru Sorun


Onarım Ücreti: 349 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme Detayları


Onarım Sırasında Veriler Zarar Görür mü?

Huawei Mate 9 Ekran Değişimi” işleminde rehber – resim yada kişisel bilgileriniz zarar görmez ve silinmezler.

Huawei Mate 9 Ekran Değişimi Tamiri Ne Kadar Sürüyor

Değişken arıza türlerine göre teknik servis “cihaz onarım süresi” tahmini (+-15) 45 DK’dır. Örneğin: Huawei Mate 9 Ekran Değişimi süresi ise 45 DK‘dır.

Kargo Nasıl Gönderilir

Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza ücretsiz olarak gönderilir. “Kargo Gönderim Detayları

Yol Tarifi Nasıl Alınır

Teknoway CepMarket Kadıköy Cep Telefonu Teknik Servisimize yol tarihi almak için “Yol Tarifi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz“. Google sizlere ücretli ve ücretsiz alternatiflerden hızlıca ve kolaylıkla erişebileceğiniz güzergahları oluşturacaktır.

Motorlu Kurye İle Onarım Hizmeti Nedir

Motorlu Kurye Hizmetinden İstanbul içinde +99 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu hizmette motorlu kuryemiz İstanbul içinde evinize yada iş yerinize gelip kullandığınız arızalı olan telefonu alıyor, mağazamıza getiriyor. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilen telefon yada akıllı cihazınız aynı gün onarılıp sizlere geri getiriliyor.

Yerinde Tamir Servisi Nasıl Çalışır

Yerinde Tamir Hizmeti ise şu şekilde çalışmaktadır, profesyonel teknik servis danışmanımız motorlu kurye eşliğinde istediğiniz lokasyona servis ekipleri ile gelmektedir. Burada onarılabilecek arıza türlerinde Örneğin “Batarya Değişimi” yada “Kasa Değişimi” tak sök yapılabilecek arıza türlerinde hızlıca telefon tablet yada akıllı cihazınızın tamirini yapmaktadır. Bu hizmetin ücreti ise +199 TL’den başlamaktadır.

Huawei Mate 9 Ekran Değişimi Fiyatları Teknik Servisi ve Tamiri Hakkında Güncel Bilgiler. Kadıköy’de İstanbul’da En İyi Telefon Tamiri.

Kullanıcı Hizmetleri Bağlantıları