Huawei Honor 7X Ekran Değişimi

Huawei Honor 7X Ekran Değişimi


Huawei Honor 7X Ekran Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Huawei Honor 7X Ekran Değişimi fiyatı ise 499 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 499 


Kategori:


Stokta yok

HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Huawei Honor 7X Ekran Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Huawei Honor 7X Ekran Değişimi Kargo Gönderimi”


Huawei Honor 7X Ekran Değişimi Detayları

Huawei Honor 7X Ekran Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/huawei-honor-7x-ekran-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Huawei Honor 7X Ekran Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Huawei Honor 7X Ekran Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Huawei Honor 7X Ekran Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Huawei Honor 7X Ekran Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Huawei Honor 7X Ekran Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Huawei Honor 7X Ekran Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Huawei Honor 7X Ekran Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 499 ‘dir.

  • Soru: Huawei Honor 7X Ekran Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Huawei Honor 7X Ekran Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Huawei Honor 7X Ekran Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Huawei Honor 7X Ekran Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Huawei Honor 7X Ekran Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Huawei Honor 7X Ekran Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.