HTC Telefon Teknik Servis

Kadıköy İkinci El Telefoncular

HTC Telefon Teknik Servis

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren CepMarket bugüne kadar sayısız HTC telefonun ekran, batarya, mikrofon ve kamera değişimi işlemlerini gerçekleştirmiştir. HTC telefon teknik servisi olarak CepMarket’te aktif olarak kullanılan tüm HTC’lerin tamiri yapılır.

HTC Telefon Teknik Servis

HTC Teknik Servis Ücretleri Ocak 2021

HTC telefonlarda teknik servis ücretleri mağazadan mağazaya göre değişmektedir. Bununla beraber yeni HTC telefonlarda tamir ücretleri daha eski modellere kıyasla yüksek olmaktadır. Bu da fiyat rekabetini artıran bir unsur olarak karşımıza çıkar. CepMarket seçtiği fiyatlarda her zaman rekabetçi kalmayı seçmiştir. Konu HTC teknik servisi ve HTC telefon tamiri olduğunda bu aynıdır.

CepMarket’te en çok HTC U Ultra tamiri yapılmaktadır. Bu anlamda HTC One M9 ekran değişimi ücreti 299 TL olarak belirlenmiştir ve bu en sık talep edilen değişim seçeneklerinden biridir. HTC’nin kendi servislerinde tamir süreleri haftaları bulurken CepMarket’te hemen her tamir yaklaşık 45 dakika ile 1 saat arasında tamamlanmış olur. Kullanıcılar dilerse cihazlarını ücretsiz kargo ile gönderip yine istedikleri noktadan teslim alabilir. CepMarket’te daha eski Desire 620’lerden günümüzün en çok satan modeli HTC U Ultra’ya kadar tüm HTC telefonlar için anakart değişimi, şarj soketi değişimi veya batarya değişimi gibi işlemler yapılır.

Asus Telefon Teknik Servis

Ocak 2021 – HTC Teknik Servis Ücretleri

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
HTC One M9
299 TL
HTC Desire 620 289 TL
HTC Desire 610 279 TL
HTC Desire 820 279 TL
HTC Desire 626 279 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!