GM8 için yayınlanan güncelleme sonrasında WhatsApp normal çalışmaya başlamıştır, telefonunuzun güncellemesini yaptıktan sonra WhatsApp uygulamanızı sorunsuz kullanabilirsiniz bilginize. Güncelleme için tıklayınız >>>

 

 

Kısa süre önce General Mobile GM8 sorunu kullanıcıların sosyal medya içerisinde şikayetlerini duyurmasıyla birlikte gün yüzüne çıktı. Bu sorunun şuan için neden ve nasıl ortaya çıktığı bilinmemekle birlikte whatsapp uygulamasının kullanımına yönelik www.cepmarket.com.tr kullanıcılarına çözüm yollarını başlıklar altında sıraladı. Eğer ki general mobile gm8 akıllı cep telefonu kullanıyor ve whatsapp sorunu yaşıyorsanız eğer cepmarket.com’un önerilerini uygulayarak konuşmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

 

 

GM 8 GÜNCELLEMESİ

General Mobile GM8 Güncelleme
General Mobile GM8 Güncelleme

 

 

General Mobile GM8 Whatsapp Sorunu Nedir?

 

General Mobile markası tarafından üretilen GM8 model akıllı cep telefonu kullanıcılarının kısa bir süre önce whatsapp uygulamasına girememe sorunuyla karşı karşıya kaldıkları görüldü. Bu durum General Mobil GM8 akıllı cep telefonu kullanıcıları arasında hızla yayılırken, diğer yandan bu durumun nasıl çözülebileceği sorusu akılları kurcalamaya başladı.

General Mobil GM8 akıllı cep telefonu kullanıcıları whatsapp uygulamasına girmek istedikleri zaman karşılarına dosya gönderim hatası, durum paylaşmalarına bakamama, uygulamaya giriş gerçekleştirememe ya da sürekli olarak karşılarına uygulama durduruldu yazısı çıktığı yaygın şikayetler arasında yerini almıştır.

 

 

General Mobile GM8 Whatsapp Çözümü?

 

Android Kullanıcıları Buyara tıklayarak WhatsApp Business versiyonunu kurabilirsiniz

Orjinal versiyonunun güncellemiş hali çıktığında tekrar diğer versiyona dönebilirsiniz.

 

www.cepmarket.com.tr General Mobile GM8 akıllı telefon kullanıcılarının yaşamış olduğu bu whatsapp sorunu için çeşitli öneriler sunarak kullanıcılarının mağduriyetini gidermek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu bağlamda yapılabilecek olan çözümler şu şekildedir:

  • Öncelikle akıllı telefonunuzun Google Play Store bölümüne giriş gerçekleştirdikten sonra Whatsapp uygulamasının herhangi bir güncel versiyonunun bulunup bulunmadığını kontrol edin. Ardından telefonunuz güncelleme gösteriyorsa eğer bu güncellemeyi akıllı telefonunuza yükleyin.
  • Yaşadığınız bu sorun için başvuracağınız diğer yöntem ise akıllı telefonunuzun ayarlar bölümüne girdikten sonra uygulamalar kısmından, tüm uygulamalar bölümünde yer alan Whatsapp uygulamasını açmak ve uygulamanın içerisinde verileri ve de ön belleği temizle işlemini gerçekleştirmeniz olacaktır.
  • Bunların dışında Whatsapp business versiyonunu geçici olarak problem yaşadığınız süreçler içinde kullanabilirsiniz, orjinal Whatsapp versiyonu güncellendiğinde dilerseniz Whatsapp versiyonunu güncelleyip Whatsapp business versiyonunu kaldırabilirsiniz.
  • Diğer bir seçenek ise akıllı telefonunuza whatsapp uygulamasının şuan ki versiyonunun bir önceki sürümünü telefonunuza indirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Ya da cepmarket.com.tr adresinden bizleri arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabilir, whatsapp uygulama sorunu hakkında size uygun olan çözüm önerilerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

General Mobile GM8 Nasıl Güncellenir ?

 

General Mobile GM8 Nasıl Güncellenir ?
General Mobile GM8 Nasıl Güncellenir ?

 

 

  1. General Mobile GM 8 Telefonunuzun ayarlar butonuna basın
  2. En altta bulunan Sistem bölümüne tıklayın
  3. Bu adımda beliren Sistem Güncellemesine tıklayın
  4. Son olarak karşınıza çıkan Güncellemeleri denetle kısmına tıklayın
  5. GM8 Telefonunuz için yayınlanmış güncelleme var ise otomatik indirilmeye başlayacaktır

 

 

General Mobile 8 Ekran Değişimi Yapılabilir mi ? Nasıl Yapılıyor!

Genearal Mobil GM 8 Ekran değişimi için videomuzu izleyebilir bilgi sahibi olabilirsiniz, youtube videolarımız için alttaki link üzerinden kanalımıza göz atabilirsiniz.

 

 

GM8 Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Genearal Mobil GM 8 Ekran değişimi için belirtilen fiyatlar için ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı kullanabilir, Havale & Eft yapabilir yada mağazamızdan nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına dilerseniz taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ödeme ile ilgili tüm sorular için 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

289,00 TLSepete Ekle

 

Rehber amacı: whatsapp problem , whatsapp problem mi var, whatsappta sorun mu var , whatsapp çöktü mü , whatsapp ne zaman düzelecek , whatsapp çöktü son dakika , whatsapp neden çöktü , whatsapp neden açılmıyor bugün , gibi sorularınıza yardımcı olmaya çalışmaktır. Bunların dışında; gm8 whastsapp açılmıyor , General Mobile GM 8 whatsapp çalışmıyor, gm8 whatsapp  problemi gibi teknik servis sorularınız için Bize Sorun bölümünü kullanabilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa süre içinde cevaplamaktadır.

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

General Mobile GM8 Whatsapp Açılmıyor Sorunu
5 (100%) 4 oy verildi