En iyi ve Uygun iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Tavsiyesi

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus ekran çatlaması, kırılması ya da yazılım kaynaklı ekran sorunları gibi durumlarda ekranın orijinaliyle değişimi gerekmektedir. Bunun için alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanarak iPhone 7 Plus ekran değişimi yapan Cep Market’e cihazınızı getirebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespit işlemi sonucunda sağladığımız hızlı ve güvenli ekran değişimi işlemi sonrasında cihazınızı ilk günkü özelliklerinden farksız olarak size teslim ediyoruz.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 6’ya oldukça benzeyen iPhone 7’nin ve serinin diğer üyesi iPhone 7 Plus’ın ekranı da yine 5.5 inç Full HD sunan bir IPS LCD oldu. Cihazın diğer ekran özelliklerine bakarsak 1080×1920 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor ve 401 PPI piksel yoğunluğuna sahip.

iPhone 7 Plus kamera özelliklerine baktığımızda 7 MP ön kameraya ek olarak arkada 12 MP özelliğinde çift kamera kurulumunu görüyoruz.

15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimine sahip Cep Market’te iPhone 7 Plus ekran değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Apple ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Ön Camı Kırık iPhone’a Ekran Değişimi Gerekmez

Ekran Değişimi Sonrası Verilerde Kayıp Olur mu?

Telefonunuzun ekranı değiştikten sonra verilerde kayıp olur mu diye endişe etmenize gerek yoktur. iPhone 7 Plus ekran değişimi ardından verilerinizde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.  Cihazınızdaki verileri dilerseniz kendiniz yedeğe alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin için yedeğe almalarını talep edebilirsiniz. Her durumda Cep Market olarak ekran değişimi öncesi verilerinizi yedekleyerek güvenceye alıyoruz.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Sonrası

Cep Market iPhone 7 Plus ekran değişimini aynı gün hatta aynı saat içerisinde, kaliteden ödün vermeden garantili ve güvenilir hizmet çerçevesinde yaptığımıza değinmiştik. Müşteri memnuniyetine öncelik veren bir firma ve cep telefonlarının günlük ve iş hayatındaki öneminin bilincinde olarak size en kısa sürede telefonunuzu teslim ediyoruz.

iPhone 7 Plus ekran değişiminde kullandığımız tüm parçalar orijinaldir. Piyasada yan sanayi olarak bilinen orijinal olmayan parçaların cihaza verdikleri zarar ve maliyet kaybı çok daha fazla olmaktadır. Görüntü kalitesi dışında düşük kalite ekran kullanımı veya çıkma ekranlar, iPhone 7 Plus ekran değişimi sonrası görüntü gitti, titreme, görüntü gidip geliyor, ekranda renk sorunu, şarj çabuk bitiyor, dokunma hassasiyeti azaldı gibi donanımsal sorunları da beraberinde getirebilir. Müşterimize ve yaptığımız işe duyduğumuz saygı sebebiyle orijinal parça kullanımına her zaman özen göstermekteyiz.

iPhone 7 Plus telefonunuz size teslim edildikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Cihazınızı inceleyip, neyin problem yarattığının tespit edilmesinin ardından sorun tarafımızca giderildikten sonra size tekrar teslim edilecektir.

iPhone 7 Plus ekran değişimi işlemi, 6 ay garanti süresine sahiptir. Cihazınızı teslim aldıktan sonra 6 ay içerisinde tekrar bir sorunla karşılamanız halinde bizden sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Bu hususta dikkat etmeniz gereken nokta, cihazdaki sorunun kullanım kaynaklı meydana gelmemiş olmaması durumunda değişim ya da onarım işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebildiğimizdir.

iPhone 7 Plus ekran değişimi ardında ekranınızı koruması için hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar almış ya da bozuk bir ekranın değişimi, cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa, telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

CepMarket iPhone 7 Plus Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi420 TL
iPhone 7 Plus Arka Kamera Camı Değişimi150 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Kasa Değişimi349 TL
iPhone 7 Plus Mikrofon Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi179 TL
iPhone 7 Plus Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 7 Plus Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 7 Plus Wifi Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Plus Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Plus Işık Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 7 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi349 TL
iPhone 7 Plus Şebeke Entegre Değişimi550 TL
iPhone 7 Plus 4013 Hatası Çözümü299 TL
iPhone 7 Plus Kısa Devre Tamiri299 TL
iPhone 7 Plus İç Kulaklık Değişimi200 TL
iPhone 7 Plus Hoparlör Ahize Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Home Tuşu Değişimi299 TL
iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 7 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL