En iyi Servis iPhone XS Max Ekran Değişimi ve Tamiri

iPhone XS Max Ekran Değişimi

Cep Market’e ulaşan iPhone XS Max ekran değişimi öncesinde cihazınızdaki sorunla ilgili net bir cevap, uzman teknisyenlerimizin arıza tespit işlemi sonrasında verilmektedir. Ücretsiz arıza tespit işlemi sonrasında gerekli görülmesi halinde cep telefonu ekran değişimi yapılmaktadır. iPhone XS Max ekran değişimi işlemleri alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından, orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Ekran değişiminin ardından cihazınızın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında eskisine göre hiçbir farklılık olmayacağının özellikle altına çizmek isteriz.

iPhone XS Max Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone XS Max, Apple’ın Plus modelleri gibi büyük ekranlara sahip Max takısını alan modellerinden biridir. Daha da açmak gerekirse aslında Apple, Max takısı verdiği büyük ekranlı modellerinin duyurusunu ilk olarak iPhone XS Max’te kullanarak yaptı. iPhone XS Max sıvı temasına dayanıklı olması ve çift SIM kart kullanımına imkan vermesi gibi kullanıcıların dikkatini çeken özelliklerle gelmişti. Bizim konumuzu ilgilendiren ekran tarafına baktığımızda asıl dikkatleri toplayan 6.5 inç büyüklüğündeki Super Retina ekranı. 1242 x 2688 piksel çözünürlükte bir OLED ekranla gelen iPhone XS Max en büyük ekranlı iPhone’dur.

2019 yılına yaklaşırken satışa çıkan iPhone XS Max cihazların garantisi bitmiş olmalıdır. Garantisi bitmiş iPhone XS Max cihazınızın ekran değişimi için en doğru kararı vermeniz önemlidir. Bu yazımızda ekran değişimi fiyatı, nasıl yapılmalı, nerde yapılır, ne kadar sürer gibi konuları ele alıyoruz. Ekran değişiminde teknik servis seçimi ve yedek parça kalitesi en dikkat edilmesi gereken konulardır.

iPhone XS Max 6.5 inç büyüklüğünde etkileyici bir ekrana sahip. Yüzde 84.4 ekran / gövde oranıyla gelen iPhone XS Max, bu özelliğiyle ön yüzü tamamen ekran olan bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca OLED teknolojisi kullanıma devam ettiği için oldukça başarılı 1.000.000:1 kontrast oranı var.

iPhone XS Max’te düşme ve sert darbe karşısında ekran çatlaması veya ekran kırığı ile karşı karşıya kaldığınızda ne yapılması gerekir yazımızda bahsedeceğiz. iPhone XS Max OLED ekrana sahip olduğu için ekran ışığı yanıp sönüyor gibi bir hatayla karşılaşmazsınız çünkü her pikselin kendi aydınlatması bulunmaktadır. Daha çok ekran gidip geliyor, görüntü gidip geliyor, ekranda görüntüler veya renkler karışıyor benzeri hatalar alabilirsiniz. iPhone XS Max düştü ve ekran gitti, görüntü hiç gelmiyor, cihaz açılıyor ancak görüntü yok gibi şikayetlerle de oldukça sık karşılaşıyoruz.

iPhone XS Max Orijinal, Revize ve OLED GX Ekran Farkı

iPhone XS Max ekran değişimi için uygun olan üç farklı ekranı değerlendirebiliriz. Ekran olarak daha fazla seçenek olsa da eğer kaliteli ve uzun ömürlü bir ekrana sahip olmak istiyorsanız orijinal, revize ve OLED GX ekranlardan birini kullanmalısınız. Orijinal ekranlar hiç kullanılmamış ve sıfır ekranlardır. iPhone XS Max orijinal ekran taktırma ile beraber cihazınız ilk günkü görüntüsüne kavuşur. OLED GX ekranlar ise orijinaline çok benzeyen ve A kalitede ekranlardır. OLED GX ekranların en önemli artısı kaliteyi uygun fiyata sunmalarıdır. Revize ekranlar da orijinal fakat yedek parça olarak ayrılmış ekranlardır. iPhone XS Max için en uygun fiyatlı ekran revize ekranlardır. Revize ekranlar orijinal oldukları için iPhone XS Max ekran değişimi için cazip bir seçenektir. En uygun fiyatlı iPhone XS Max ekran yenileme işlemi revize ekranlarla olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Ekran Değişimi

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Kadıköy iPhone XS Max Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone XS Max ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları da kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Ekran Değişimi Sonrası Face ID

Cihaz ekranının zarar gördüğü ve ekran değişiminin gerektiği durumlarda Face ID özelliği etkilenmeden tekrar çalışabilir. Ekran değişimi öncesinde Face ID çalışıyor fakat ekran değişiminden sonra çalışmıyorsa, bunun sebebi ekran değişimi sırasında yapılan yanlış bir işlemdir. Apple Store’larda ve sadece Cep Market mağazasında yapılan ekran değişimlerinde, Face ID özelliği tekrar kullanılabilir duruma getirilebilir.

Face ID teknolojisi cihazın düşmesinden veya darbe aşmasından dolayı da zarar görebilir. Face ID sistemi ön kamera ile çalışıyor gibi görünse de farklı parçalara da bağlıdır.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Renklerin Güzelliği
  • Çözünürlük Sayısı
  • Dokunmatik Hızı
  • Batarya Süresi
  • Dayanıklı Olması
  • Isınma Yapmaması
  • Yanlardan Kalkma Olmaması
  • Birleşim yerlerinde ele takılmaması
  • Face id
  • Sensörler

Ekran değişimi bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişim için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda Cep Market mağazamızı ve teknik servisimizi mutlaka ziyaret edin. Herkese sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

CepMarket iPhone XS Max Serisi Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone XS Max Ön Cam Değişimi TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi TL
iPhone XS MAX Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone XS MAX Ön Kamera Değişimi500 TL
iPhone XS Max Batarya Değişimi710 TL
iPhone XS Max İç Kulaklık Değişimi300 TL
iPhone XS Max Hoparlör Ahize Değişimi300 TL
iPhone XS Max Arka Kamera Camı Değişimi300 TL
iPhone XS Max Ses Entegresi Değişimi749 TL
iPhone XS Max Face ID Değişimi1000 TL