Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil)

Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil)


Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) fiyatı 200 ‘dir. CepMarket / Teknoway ( kadiköy ) teknik servisimizde Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Veri kaybı yaşanmaz, kargo ücretsiz olup işlem süresi tahmini 45 DK’dır.

Yardım mı lazım ? “Müşteri Temsilcisine Soru Sorun


Tamir Fiyatı: 200 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme Detayları


Cep Market Whatsapp

Onarım Sırasında Veriler Zarar Görür mü?

Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) işleminde rehber – resim yada kişisel bilgileriniz zarar görmez ve silinmezler. Tamir süresince cihazınız için fiziki yada yazılımsal hiç bir risk oluşmaz, işlem türlerine özel işçilik için garanti vardır. Sağlıklı uzun ömürlü kullanabilir parça türleri tercih edilir. Servisimizde cihazınıza kötü yan sanayi kalitede yedek parçalar takılmaz, orijinallik korunur, kırılma ve çizilme, çalışmama, hassasiyet kaybı, tamir deneyimini olumsuz sonlandırabilecek durumlar yaşanmaz.

Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) Tamiri Ne Kadar Sürüyor

Değişken arıza türlerine göre teknik servis “cihaz onarım süresi” tahmini (+-15) 45 DK’dır. Örneğin: Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) süresi ise 45 DK‘dır.

Kargo Nasıl Gönderilir

Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza ücretsiz olarak gönderilir. “Kargo Gönderim Detayları

Yol Tarifi Nasıl Alınır

Teknoway CepMarket Kadıköy Cep Telefonu Teknik Servisimize yol tarifi almak için “Yol Tarifi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz“. Google sizlere ücretli ve ücretsiz alternatiflerden hızlıca ve kolaylıkla erişebileceğiniz güzergahları oluşturacaktır.

Motorlu Kurye İle Onarım Hizmeti Nedir

Motorlu Kurye Hizmetinden İstanbul içinde +99 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu hizmette motorlu kuryemiz İstanbul içinde evinize yada iş yerinize gelip kullandığınız arızalı olan telefonu alıyor, mağazamıza getiriyor. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilen telefon yada akıllı cihazınız aynı gün onarılıp sizlere geri getiriliyor.

Yerinde Tamir Servisi Nasıl Çalışır

Yerinde Tamir Hizmeti ise şu şekilde çalışmaktadır, profesyonel teknik servis danışmanı motorlu kurye eşliğinde istediğiniz lokasyona servis ekipleri ile gelmektedir. Burada onarılabilecek [tak sök] yapılabilecek arıza türlerinde hızlıca telefon tablet & akıllı cihazınızın tamirini yapmaktadır. Bu hizmetin ücreti ise +199 TL’den başlamaktadır.

Sıklıkla Sorulanlar

 1. Soru: Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) Ne Kadar Sürer?
  Cevap: Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) 45 DK sürmektedir.
 1. Soru: Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) Garantiye Girer mi?
  Cevap: Hayır. Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) garantiye girmez.
 1. Soru: Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) sonrasında iz leke kalır mı?
  Cevap: Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) işleminde iz leke kalmaz ilk gün kozmetik garantisi sunulur.
 1. Soru: Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) sırasında verilerim ( Resimler yada Rehber ) gibi bilgilerim silinir mi ?
  Cevap: Hayır. Elektrikli Scooter 10 İnç İç Lastik Şambrel Değişimi (Montaj Dahil) hizmetinde Cep Market mağazasında verileriniz silinmez, zarar görmez.
 1. Soru: Kargo Ücretlimi?
  Cevap: Hayır. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla ücretsiz olarak yapılır.

Cep Market Youtube