Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi fiyatları telefonlarda ilgiyle merak edilen konular arasında yer alıyor. Her şeyden önce ekran değişimi işleminin telefonlarda en maliyetli onarım işlemlerinden biri olduğunu belirtelim. iPhone‘lar her ne kadar Apple’ın Sapphire cam teknolojisini ve Android‘ler ise Gorilla Glass’ı kullanıyor olsa da darbe ve düşmelere karşı her zaman tam dayanıklılık sergileyemiyorlar.

Ekran Değişimi Fiyatları

Mart 2021 Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Yükselen ekran gövde oranları her ne kadar cezbedici bir şey olsa bunlar günümüz cihazlarında ekran değişimi ihtiyacını da artırdı. Bu nedenle günümüz telefonlarının bir kez yere düştükten sonra sapasağlam kaldıklarını görmek neredeyse bir mucize. Üreiticler bu nedenle cihazlarında her zaman en iyi ekran koruyucuları kullanmaya çalışıyor ve ekran hasarlarını minimuma indirmeyi deniyor. Sonuçlar her iki platform için de aynı (iOS & Android). Ancak iyileştirmeler yapıldığı bir gerçek. Ekran değişimi fiyatları modelden modele büyük farklılık gösteriyor. iPhone’lar genellikle çıtanın zirvesini oluşturmakta.

Telefon kullanırken görünmez kazalar her zaman olur. O nedenle elinizin altında CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servisin olduğunu bilmek önemlidir. CepMarket 2007 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren bir telefon teknik servisi olarak öne çıkıyor. CepMarket’te her türlü telefon markasının modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. Aşağıdaki tablomuzda bu modellerden bazılarının ekran değişimi fiyatları hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Her model telefonun ekran değişimi bir saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanır. Takılan parçalar OEM kalite olup orijinaline en yakın performansı verir.

Önerilen Bağlantı:   Telefonu Televizyona Bağlamak

Ekran değişimi fiyatları iPhone 8 için 32.4 TL, iPhone XR için 215.865 TL, Samsung S8 için 202.5 TLve LG G7 için  TL olmaktadır. Ekran değişiminden sonra cihazda dokunmatik arızası gibi sorunlar varsa bunlar da giderilir. Yedek ekranlar beraberinde yeni bir sayısallaştırıcı ile geldiğinden eski arızalı sayısallaştırıcı atılır ve yenisini yerleştirilmiş olur. Ancak ekran değişimi her zaman titizlikle ele alınması gereken bir konudur. O nedenle CepMarket gibi tecrübeli servisler dışında ekran değişimi yaptırmak riskli olabilir.

İlginizi Çekebilir “Ekran & Cam Değişimi Fiyatları”

Mart 2021 – Telefon Ekran Değişimi Fiyatları

ModelEkran Değişimi Fiyatı
General Mobile Discovery
TL
Lenovo S60 TL
Samsung Grand Prime
26.865 TL
iPhone XS Max
TL
iPhone XS148.365 TL
iPhone XR
215.865 TL
iPhone X
195.75 TL
iPhone 8 Plus
32.4 TL
Reeder M7 Go TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!