Bu işte En iyi Oppo A52 Ekran Değişimi Servisi

Oppo A52 Ekran Değişimi

Sunduğu birbirinden farklı modellerle akıllı telefon piyasasını hareketlendiren Oppo’nun orta segment bir akıllı telefonuyla karşınızdayız. Oppo A52, markanın dörtlü arka kamerası ve 5000 mAhz kapasiteli bataryasıyla dikkat çeken bir modeli.

Oppo A52 ekran özellikleri olarak incelediğimizde; 6.5 inçlik IPS LCD ekranın Full HD+ 1080×2400 piksel çözünürlük ve 405 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Ekran parlaklığı ise 480 nit olan telefonun genel itibariyle başarılı bir ekran performansına sahip olduğunu belirtebiliriz.

Oppo A52 donanım özelliklerini ele aldığımızda ise gücünü 2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 665işlemcisinden alan telefonda, 4 GB RAM’e ve 64 GB dahili depolama alanı veya 8 GB RAM’e ve 128 GB dahili depolama alanı olduğunu görüyoruz.

Oppo A52, çoklu telefon trendini takip ederek arka tarafındaki 4 kamerayla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Telefonda 12 MP çözünürlüğündeki ana kameraya ek olarak 8 MP çözünürlüğünde geniş açılı ve her ikisi de 2 MP çözünürlüğünde olan makro ve derinlik sensörlü kameralar bulunuyor. Ön tarafta ise 16 MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor.

Oppo A52’de güvenlik odaklı teknolojiler olarak ise hem parmak izi sensörü hem de yüz tanıma sistemi yer alıyor. Artık günümüzde önemi iyice artan her iki teknolojinin de Oppo A52’deki kullanımının hızlı ve pratik olduğunu söylemek mümkün.

Android 10 işletim sistemiyle gelen Oppo A52’nin 5000 mAh batarya kapasitesi ise kullanıcılar için oldukça memnun edici. Cihaz geniş kapasiteli bu bataryası sayesinde 34 saat konuşma imkanı sağlıyor. Ayrıca Oppo A52 hızlı şarj desteği özellikli 18W’lık bir adaptörle birlikte geliyor.

2006 yılından bugüne kadar Kadıköy İstanbul’da teknik servis hizmeti veren Cep Market’te Oppo A52 ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli Oppo teknisyenleri tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Oppo A52 ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner.

Oppo A52 ekran değişimi fiyatı Cep Market’te 400 TL olarak belirlenmiştir.

Oppo A52 Ekran Onarımı

Oppo A52 ekranının çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesiyle ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir.

Oppo A52 telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Oppo teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

Cep Market servisimizde Oppo A52 ekran değişimi, orijinal ekran ve yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Oppo A52 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için bize ulaştırmanın iki alternatif yolu vardır. İlk yol İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize cihazınızı kendiniz getirmenizdir. Diğer yol ise eğer teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla telefonunuzu Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi sonrası veriler silinir mi endişesi çoğu ekran değişimi yaptıran akıllı telefon kullanıcılarında bulunmaktadır. Ekran değişimi işlemini telefonunuzdaki resimlerin, mesajların, rehberin veya uygulamaların kaybolmasına sebep olmaz. Oppo A52 ekran değişimi öncesinde tedbir amacıyla dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. Cep Market’te her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekran Titremesi ve Kararması

Oppo A52 Ekran Değişimi Sonrası

Oppo A52 ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, böylece günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Ekran değişimi sonrası dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaması çok önemlidir. Oppo A52 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılır. Orijinal olmayan parçalar cihazların hem işlevini olumsuz yönde etkilemekte hem de yüksek maliyetli zararlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrasında telefonda sorun yaşamanız halinde, sorunla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

Oppo A52 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, herhangi bir sorun meydana gelme ihtimaline karşı ekran değişimi yaptığımız telefonların ekranlarına hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Cep telefonu ekranı kırıldı, çatladı, patladı ekran koruyucu değişir mi?

Oppo Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo A5s600 TL
Oppo A7600 TL
Oppo A8750 TL
Oppo A9 2020 TL
Oppo A9700 TL
Oppo A91700 TL
Oppo A9x700 TL
Oppo AX 17600 TL
Oppo AX7 32 GB299 TL