iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi

Apple’ın üstün teknolojilere sahip cihazı iPhone 13 Pro Max, oldukça etkileyici özellikleri ile birlikte geliyor. Ancak, düşük dayanıklılık seviyesi nedeniyle, kullanıcılar zaman zaman ön camını değiştirmek zorunda kalabilirler. Bu makalede, iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi hakkında tüm detayları ele alacağız. Ayrıca, ön camı kendiniz değiştirmenin mümkün olup olmadığını tartışacağız.

iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi, doğru araçlar ve teknik bilgiyle mümkündür. Ancak, bu işlemi kendiniz yapmak yerine, bir teknisyene başvurmak daha güvenli bir seçenek olabilir. Bu, cihazın garantisini koruyacak ve telefonunuzu daha da zarar vermekten kaçınacaktır.

Herhangi bir sorunuz varsa, yetkili bir teknisyenle iletişime geçmenizi öneririz. Teknoway’deki ön cam değişimi sonrasında ekranın dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp meydana gelmez; böylece telefonunuzu ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

İşlem sırasında dikkatli olun ve her adımı doğru bir şekilde takip edin. Böylece, iPhone 13 Pro Max’iniz için ön cam değişimi işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoway Cep TelefonuE ScooterTamirAlım SatımTelefon SatKargo

Detaylar

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi, uzman, profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından güvenli şekilde yapılmaktadır. İşlem, göz önünde gerçekleştirilir ve cihazınız statik koruma altına alınır, böylece kazara oluşabilecek hasarlardan korunmuş olur. Tüm parçalarımız, fabrikasyon paketli ürün olarak değiştirilir oldukça güvenlidir ve hiçbir arıza türünde bilgileriniz silinmez. Ayrıca, servisimizdeki telefon arıza türlerinde indirimli ekran koruyucu kampanyası da mevcuttur. Böylece, telefonunuzu daha güvenli koruyabilirsiniz. Servisimiz, diğer servislerden daha ekonomik fiyatlarla hizmet verir ve servis sürelerimiz diğer firmalardan daha kısadır. Tüm bu hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle sunulmaktadır.

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi

iPhone 13 Pro Max kullanıcıları piyasanın en pahalı telefonuna sahip olmanın verdiği bilinç ve dikkatle adlıkları tüm önlemlere rağmen ekranlarında istenmedik hasarlar meydana gelebilmektedir. iPhone 13 Pro Max yüksekten düşme, sert bir darbe, üzerine ağır bir baskı, batarya şişmesi veya aşırı ısınmaya rağmen telefonun kullanmaya devam edilmesi sonucunda ekranda veya ön camda çatlak, kırık ve benzeri hasarlar oluşabilir. Böyle bir durumda öncelikle yapılması gereke hasarın ekranda mı ön camda mı meydana geldiğinin tespit edilmesidir. iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi fiyatı iPhone 13 Pro Max ekran değişimi fiyatına göre çok daha uygundur.

iPhone 13 Pro Max ön camında meydana kırık veya çatlak için sadece ön cam onarımı yaptırabilirsiniz. iPhone 13 Pro Max öncamı kırıldı ise ilk olarak ekranın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi gerekir. Ekranın dokunmatiğinin çalışmaması hem ön cam hem de iç ekranın zarar gördüğünün en büyük göstergesidir.

Teknoway’de cihazınızı iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi işlemi ile onarabiliyoruz. Bunun için teknik servisimize cihazınızı getirebilir veya ulaştırabilirsiniz. Bu işlemi cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Iphone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi

Ön Camı Kendiniz Değiştirmek Güvenli Mi?

iPhone 13 Pro Max ön camı kendiniz değiştirmek, cihazın garantisini geçersiz kılabilir. Ayrıca, doğru araçlara sahip olmadığınızda veya yeterli tecrübeye sahip olmadığınızda, telefonunuzu daha da zarar verebilirsiniz. Bu nedenle, ön camı değiştirmek için uzman bir teknik servise başvurmak en iyisidir.

En Uygun Fiyatlı iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi

Teknoway en uygun fiyatlı iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi yaptırabileceğiniz teknik servislerin başında gelir. iPhone ön cam değişimi söz konusu olduğunda Apple servisleri de mutlak aklınızdan geçecektir. Yalnız şunu belirtelim ki Apple servisleri sadece ön cam değişimi hizmeti vermemektedir. Ön cam değişimi ile birlikte ekran değişimini de birlikte yaparlar. Böyle bir durumda markanın zaten pahalı olan teknik servis hizmetine ek olarak gerekmediği halde ekran değişimi yaptırarak çok daha fazla maliyetlere katlanmanız gerekir.

Diğer taratan piyasadaki bazı teknik yeterliliği olmayan özel servisler de iPhone ön cam değişimi yapılamaz mutlaka ekran değişimi yapılmalıdır diyebilirler. Lütfen bu gibi söylemlere inanmayın. iPhone ekranlar özellikleri ve büyüklükleri açısından yüksek maliyetlidirler. Fakat eğer ekranınız kırılmadıysa veya sıvı teması gibi bir nedenden ötürü bozulmadıysa iPhone telefonunuza sadece ön cam tamiri yaptırabilirsiniz.

Ayrıca ön cam değişimi yapmayan, bunun ilerde sorun yaratacağını söyleyen teknik servisler, sağlam orijinal ekranınızı alarak cihazınıza yan sanayi ekran takmış olurlar. Bu nedenle ekranı çalışan iPhone telefonunuz için sadece ön cam değişimi yapabilen Teknoway gibi güvenilir teknik servislerle iletişime geçin.

iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi işleminde veriler ve rehber silinir mi sorusu çoğu kullanıcının merak ettiği sorulardan biridir. Cam değişimi cihazınızdaki resimlerin, mesajların, rehberin veya uygulamaların kaybolmasına sebep olmaz. iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi öncesinde tedbir amacıyla dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Teknoway teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. Teknoway’de her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

Akıllı telefon ekranlarının yapısı gereği iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Ekran ön cam değişimi süreçleri olarak öncelikle dış tarafındaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayrılarak, yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılmaktadır. Teknoway’e ön cam değişimi gelen iPhone 13 Pro Max telefonunuzu alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekte. 1 saatte cihazı size teslim etmekteyiz. Ayrıca servisimizde müşterilerimize göz önünde tamir imkanı da sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

iPhone telefonlarınızı ön cam değişimi işlemi için cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı dilerseniz ücretsiz kargoyla bize gönderebiliyorsunuz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme kodumuzu kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi süresi 1 iş günüdür.

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Sonrası

Ön cam değişimi ancak düşük kalite veya kalın camlar takılması durumunda telefonunuza zarar verebilir. Teknoway’de alanında deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen iPhone 13 Pro Max ön cam değişimi ile cihazınızı orijinal ekran görüntüsüne kavuşur.

Ayrıca ekranın dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp meydana gelmez; böylece telefonunuzu ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknoway Whatsapp

Ücretsiz Hizmetler

Arıza Tespiti

“Arızalı telefonlarınız için ücretsiz arıza tespiti! Bize getirin, arızalarınızı ücretsiz olarak tespit edelim ve size en uygun onarım çözümünü sunalım.”

Şarj Soketi Temizliği

“Telefonunuzu şarj edemiyor musunuz? Şarj soketiniz kirli olabilir. Bizimle birlikte ücretsiz şarj soketi temizliği hizmetinden faydalanın ve telefonunuzu tekrar düzgün şarj edebilin.”

Kulaklık Jakı Temizliği

“Kulaklık jakınızda biriken toz ve kirlerden sıkıldınız mı? Firmamızın ücretsiz kulaklık jakı temizliği hizmetinden faydalanın! Taze ve temiz bir ses deneyimi için bize gelin.”

Hoparlör Temizliği

“Telefonunuzun hoparlörleri ses çıkarmıyor veya kısık çıkıyor mu? Belki de hoparlörleriniz kirli. Ücretsiz hoparlör temizliği hizmetinden faydalanın ve telefonunuzun hoparlörleri tekrar düzgün çalışsın.”

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi için en uygun fiyatlar bizde! Arızalı telefonunuzun hasarlı parçasını güvenle değiştirin ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edin.  Teknoway / Cermarket Teknik Servis’te! indirimli fiyatlarla , işlemini gerçekleştirin ve tekrar eski performansına kavuşun. Fiyatlarımız parça kalitesine göre değişebilir ancak her zaman daha uygun fiyatlar sunacağımızı garanti ediyoruz. Ayrıca unutmayın ki kaliteli parça tercih etmeniz sizlere daha uzun ömürlü ve arıza yapmayan bir telefon sunacaktır. Telefonunuzda oluşabilecek her arıza türünde sizlere yardımcı olmak için buradayız. Endişelenmenize gerek yok, firmamız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Arıza TespitiÜCRETSİZ

 • Güvenilir ve Kolay
 • Tek Tıkla Çözüm
 • Akıllı Arıza Tespiti
 • Uzman Kontrolü
Teknik Destek

Kulaklık Jakı TemizliğiÜCRETSİZ

 • Akım Testi
 • Tortu Kontrolü
 • Hasar Bilgisi
 • Sıvı Teması Kontrolü
Teknik Destek

Hapörler TemizliğiÜCRETSİZ

 • Hava Temizliği
 • Nem Kontrolü
 • Flex Soket Testi
 • Desibel (dB) Testi
Teknik Destek

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Merak Edilenler

Telefonunuzun ekranı kırıldı veya ön camı çatladı? Sıvı temasından dolayı hasar gördü? Önemli değil, biz hala yardımcı olabiliriz! Kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı hasar gören telefonlar için profesyonel hizmetler sunuyoruz, garanti kapsamına girse de girmese de.

Garanti

Hizmet Sonrası Yerinde Garanti

Tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızın sağlamlığından emin olun! Hizmet Sonrası Yerinde Garanti işlemimiz, tüm hizmet türlerinde geçerlidir ve temel testleri içerir: sağlamlık testi, kullanım deneyimi, dokunmatik testi, renk sıcaklığı testi, kamera testi ve şarj testi. Bu sayede, müşterilerimiz tüm tamirlerin sorunsuz bir şekilde yapıldığından emin olabilirler.

Teslim Sonrası Deneyim Garantisi

Tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızda bir problem ile karşılaşırsanız, endişe etmeyin! Teslim Sonrası Deneyim Garantisi ile, cihazınızı teslim aldıktan sonra müşterilerimiz minumum 1 saat, maksimum 24 saat içinde bir arıza ile karşılaştıklarında, firmamız onlara ücretsiz destek sunacaktır. Böylece, tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızın sorunsuz şekilde çalışmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

İşçilik Garantisi

Firmamızda gerçekleştirilen tüm onarım türlerinde, müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz. Bu nedenle, değiştirilen parçalar için İşçilik Garantisi sunuyoruz. Bu, eğer onarım sırasında memnun kalmazsanız ve istediğiniz gibi bir sonuç almazsanız, hızlı ve ücretsiz bilgi ve müdahale sağlanacağı anlamına gelir. Böylece, bize güvenebilir ve onarım hizmeti aldıktan sonrası için aklınızdaki soruları kaldırabilirsiniz.

Fiziksel Garanti

Fiziksel hasar görmüş olan parçalar için garanti verilmez. Akıllı cihazların ekranları, kameraları ve kasaları gibi parçalar bu kapsamda değildir. Bu nedenle, fiziksel hasar görmüş olan parçaların onarımında özel bir garanti verilmez. Ancak ek bir koruma paketi satın aldıysanız fiziksel hasarlar içinde garanti satın almış olursunuz.

Süreç

Bekleme Süresi

Müşterilerimiz oturma alanında rahatça oturabilir, tv izleyebilir, kahve içebilir ve yemek yiyebilir. Ayrıca uzmanlarımızın onarım süreçlerini gerçek zamanlı olarak büyük ekran tv’den takip edebilir. Eğer isterseniz, cihazınızı bıraktıktan sonra bizim tarafımızdan aranıp, cihazınızın tamir işlemleri tamamlandıktan sonra alınabileceğinizi bildirebiliriz. Ayrıca,  otoparkı kullanarak aracınızı rahatlıkla park edebilir ve cihazınızı işlemlerin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.

Onarım Süreci

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi onarım süreci, genellikle 15 dakika ve 60 dakika arasında sürer. Ancak diğer arızalar için süreç değişebilir. Örneğin, temizlik veya sökme takma işlemleri gerektiren durumlar olabilir. Bu nedenle, onarım için randevu alarak önceden planlama yapabilir ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer süreçle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen teknik servis ekibimizle iletişime geçin.

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Kalitesi

Teknoway olarak, OEM (Orjinal Ekipman Üreticisi) kalitesinde yedek parçalar kullanıyoruz. Bu, yedek parçaların üreticinin resmi bir tedarikçisi olması anlamına gelir ve orijinal ürünler gibi kalite ve performans güvencesine sahiptir. OEM parçalar, yan sanayi parçalarından daha yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir ve cihazınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Ayrıca, yan sanayi parçalar kullanıldığında cihazınızda hata oluşma riski daha yüksektir. Özetle, CepMarket Teknoway OEM kalitesinde yedek parçalar kullanarak cihazınızın uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Kargo Gönderimi

Tüm Türkiye’ye hızlı, güvenli ve profesyonel bir şekilde ücretsiz kargo gönderimleri sunuyoruz. Özenle paketlenen ürünlerinizi istediğiniz gün randevulu olarak gönderebilir, aynı gün teslimat seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Ekstra koruma önlemleri alarak gönderimlerimizi gerçekleştiririz, böylece ürünleriniz güvenle teslim edilir.

 • Akdeniz Bölgesi : 1-3 iş günü
 • Karadeniz Bölgesi : 2-4 iş günü
 • Ege Bölgesi : 1-3 iş günü
 • Marmara Bölgesi : 1-2 iş günü

Kargo Gödnerimi

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Yorumları

Müşteri yorumları bizim için çok değerlidir. İşlemlerimizden memnun kalan müşterilerimizin yorumları bizleri motive eder ve daima daha iyi hizmet verebilmek için çalışmamızı sağlar. Ayrıca, müşteri yorumlarını okuduğumuzda müşteri memnuniyetini ve beklentilerini daha iyi anlıyor ve bu bilgiler doğrultusunda hizmetlerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Google, Yelp, Foursquare, Apple, Yandex ve Bing gibi platformlar üzerinden müşterilerimizin yaptığı yorumları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bu yorumlar sayesinde, bizimle ilgili düşüncelerimizi daha net bir şekilde anlayabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha doğru bir fikir edinebilirsiniz.
Müşteri yorumları, bir hizmet veya ürünün ne kadar kaliteli olduğunu anlamamıza yardımcı olan önemli bir göstergedir. Özellikle teknolojik ürünlerin onarımı ve satışı konusunda hizmet veren bir firma olarak, müşteri memnuniyetinin bizim için öncelikli olduğunu söylemek isteriz.

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Onarıma Hazırlama

Telefonunuzu onarıma hazırlamak önemlidir, çünkü bu sayede verilerinizin korunmasını ve onarım işleminin daha hızlı tamamlanmasını sağlarsınız. Öncelikle, telefonunuzdaki verilerinizi yedekleyin. Bu sayede, onarım sırasında veri kaybına uğramazsınız. iCloud veya Google hesabınızı kullanarak verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Eğer telefonunuzda SIM kart varsa, onu çıkarın ve saklayın. Onarım sırasında kullanılmayacaktır. Telefonunuzun kablolarını ve diğer aksesuarlarını teslim etmeyin. Bu sayede, onarım sırasında eksik parça olmamasını sağlarsınız.

, için hangi modeli seçmelisiniz, hangi model sizin için daha avantajlıdır? Bu soruların yanıtını bulmak için, uzman teknisyenlerimiz size yardımcı olacaktır. Onlar, model seçiminde sizin için en uygun olanı belirleyecek, kaliteyi değerlendirecek ve fiyatlandırmayı yapacaktır. Ayrıca, cihazınızın hangi model olması durumunda daha avantajlı bir , işlemi yapılabileceğini de size bilgilendirme yapacaklardır. Bu sayede, en uygun ve en avantajlı , işlemini yapma imkanını elde edeceksiniz.

Müşteri Temsilcimiz ile iletişim kurmak için Whatsapp, telefon veya e-posta yoluyla bizlere ulaşabilir ve iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi için randevu talep edebilirsiniz. İstediğiniz yolu seçerek bizlere ulaştıktan sonra, sizlere en kısa sürede yardımcı olmak için çalışan uzman teknisyenlerimiz ile iletişime geçebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Haftanın 7 günü çalışan müşteri temsilcimiz sizler için her zaman hazır olacak ve size destek verecektir.

iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Nerede Yapılır?

Eğer iPhone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi hizmetine ihtiyacınız varsa, aşağıdaki bağlantıları kullanarak bizlere ulaşabilir ve yol tarifi alabilirsiniz: Google Haritalar, Yelp, Forquare, Apple Map, Yandex Haritaları, Bing Haritaları. Bu uygulamalar sayesinde adresimizi bulup, rota planı oluşturarak bizlere en kolay yol ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon veya Whatsapp üzerinden de müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir ve randevu alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

1: Google Haritaları
2: Yelp
3: Foursquare
4: Apple Map
5: Yandex Haritaları
6: Bing Haritaları

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Deneyimli ekibimiz, kaliteli parça kullanımı, uygun fiyatlar, hızlı tamir süresi ve garanti gibi avantajlar sunuyoruz.
Tüm popüler telefon modellerinde meydana gelen arızaları onarıyoruz, örneğin ekran arızası, batarya arızası, şarj sorunları, kamera arızası veya yazılım sorunları.
Fiyatlar arızanın türüne ve parça maliyetine göre değişebilir. Ancak, müşterilerimize en uygun fiyatları sunmayı amaçlarız.
Tamir işlem süresi arızanın cinsine ve parça mevcudiyetine göre değişebilir. Ancak genellikle 1 saat içinde tüm arızaları tamir edebiliriz.
Tamir edilen cihazlarınızın güvenliği için özenle çalışıyoruz ve cihazlarınızın güvenliği için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.
Teknik ekibimiz deneyimli ve eğitimli, yılların deneyimi ile arızaları çabuk ve doğru şekilde tespit eder ve onarırlar.
Tamir edilen cihazınızı internet sitesi aracılığıyla veya telefonla takip edebilirsiniz. Tamir işlemi tamamlandığında size bilgi veririz.
Tamir işlemi sırasında cihazınızda veri kaybı oluşmaz.

Arızanız ne olursa olsun sizin için düzeltebiliriz

Her gün onlarca cihazı onarıyoruz!