Apple iPad Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Apple iPad ekran değişimi fiyat listesi noktasında CepMarket müşterilerimize yardımcı olacağını düşündüğümüz bir ücret tablosu hazırladık. Bu fiyat listesinde tüm Apple iPad’lerin ekran değişimi ücretlerini bulacaksınız. Apple iPad ekran değişimleri CepMarket servisimizde Apple teknisyenlerimiz tarafından yerine getirilmektedir. İşlemde AAA kalite yedek ekranlar kullanıyor ve bu sayede performans ve kaliteden ödün vermiyoruz. Tamirler Apple iPad garantinizi bozmamaktadır.

Apple iPad Ekran Değişimi Ücretleri

Apple iPad ekran değişimi fiyatları modelden modele göre büyük oranda farklılık göstermektedir. Bu anlamda Kadıköy merkezli servisimizde Apple iPad Mini ekran değişimini yalnızca 349 TL’ye yapıyor veya Apple iPad Air 2 ekran değişimini sadece 1199 TL’ye yerine getiriyoruz. Benzer şekilde Apple iPad Air ekran değişimi fiyatı 379 TL’dir. Tüm tamirler sadece 1 saat sürmektedir ve bilgileriniz asla silinmez.

iPhone Garantiden Değiştirme Yolları

Profesyonel, Hızlı ve Güvenilir

  • Tüm Apple iPad tamirleri işlerinde geniş yılların tecrübelerine sahip Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Ekran renk kalitesi, maksimum parlaklık ya da dokunmatik hissiyatı orijinali gibi değişmeden kalmaktadır.
  • 2006 yılından bu yana sektörde yerine getirdiğimiz ekran değişimleri, bugün müşterilerimize daha uygun fiyatlı iPad tamirleri sunmamıza olanak tanıyor.
  • Yurtiçi anlaşmamız sayesinde sadece Kadıköy’e veya İstanbul’a değil tüm Türkiye’ye iPad ekran değişimi yapıyoruz. Fiyat listesi için aşağıdaki fiyat tablosuna göz atabilirsiniz.

Örnek iPad Ekran Değişimi Videomuz

19 Şubat 2020 – iPad Ekran Değişimi Fiyatları

Model ve TamirFiyat
Apple iPad 2 Ekran Değişimi 319 TL
Apple iPad 2 Mini Ekran Değişimi 319 TL
Apple iPad 3 Ekran Değişimi 279 TL
Apple iPad 3 Mini Ekran Değişimi 349 TL
Apple iPad 4 Ekran Değişimi 349 TL
Apple iPad Air Ekran Değişimi 379 TL
Apple iPad Air 2 Ekran Değişimi 1199 TL
Apple iPad Mini Ekran Değişimi 349 TL