iPad Batarya Değişimi

iPad Batarya Pil Değişimi̇ Fiyatları

Konu tabletler olduğunda iPad’ler akla gelen ilk ürün olmaktadır. Apple daima cihazlarında üst sınıf bataryalara yer verilmesiyle biliniyor. iPad bataryaları bu anlamda görece yüksek kapasiteye sahipler. Ancak her bataryanın ömrü sınırlıdır (yaklaşık 2-3 yıl) ve bir süre sonra değiştirilmeleri gerekir. Yaşlanan iPad bataryaları daha az şarj tutar, cihazı yavaşlatır ve tutarsız çalışma sürelerine neden olur. CepMarket’te 1 saatte iPad batarya değişimi yapıyoruz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Batarya arızaları garanti kapsamındadır ancak şirketler yaşlanan pillere ücretsiz değişim yapmaz.
  • Bir tabletin darbe görmesi bataryasına hasar vererek şişmeye neden olabilir. Bu durumda derhal pil değişimi yapılmalıdır.
  • Batarya şişmesi gibi kullanıcı hataları garantiye dahil değildir.
  • Tüm iPad batarya değişimleri sadece 45 dk –  1 saat sürer.

Her lityum iyon pilli teknolojik cihazda olduğu gibi iPad’ler de şarj edildikçe maksimum pil kapasitesinden kaybederler. Bir aşamadan sonra iPad bataryası artık ilk günkü veriminden uzaklaşır ve değişim yapılmazsa cihaz neredeyse kullanılmaz hale gelir. Apple ücretli pil değişimi sunarken CepMarket gibi servisler aynı kalitede daha uygun fiyata iPad pil değişimi yapar.

Üst Kalite iPad Bataryaları

CepMarket’te tüm iPad bataryalarımız orijinal batarya ya da A kalite muadil bataryadır. Orijinallerinden farksız performans verirler ve Değişimden sonra ilk günkü iPad pil ömrüne ulaşılır. iPad’in performansı eğer eskiyen batarya nedeniyle yavaşlamışsa değişiminden sonra hızlanabilir. Ücretsiz kargo gönderimimiz vardır ve yol tarifi almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Hizmeti

CepMarket, 2006 yılından bu yana telefon ve tablet tamirleri yapan işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servistir. Kadıköy servisimizde hızlı ve güvenilir iPad batarya değişimleri yapıyoruz. Bataryalar bir tablette değişimi en uygun fiyatlı olan en önemli parçaların başında gelir. Pillerimiz, düşük kaliteli, sağlık riski taşıyan ucuz pillerden değildir. Dahası, işlemin ardından iPad’inizdeki hiçbir veri silinmez, kaybolmaz.

Verilerinizi Koruyoruz

CepMarket’te iPad pil değişimlerinde bilgileriniz silinmemektedir. Bu amaçla, Apple teknisyenlerimiz tamirden önce iPad’inizi yedekler ve bilgilerini güvenle korur. Ancak bizler müşterilerimize iPad’lerini önceden yedeklemelerini öneriyoruz. Eğer yedek aldıysanız bizlere bilgi verebilirsiniz. Pil değişiminden sonra iPad’inizdeki uygulamalar, veriler, mesajlar, fotoğraf ve videolar olduğu gibi kalır. Batarya değişiminde iPad’in kilit ekranının dahi açılması gerekmez.

Hızlı ve Güvenilir iPad Pil Değişimi

iPad pil değişiminin Kadıköy servisimizde 1 saat sürdüğünden bahsetmiştik. Bu süre diğer birçok servise kıyasla daha hızlıdır. Müşterimiz dilerse iPad’lerini teslim almak üzere Kadıköy servisimizde bekleyebiliyor. Ayrıca batarya değişimi yapılan iPad’inizi yakından izleyebilir ve böylece tüm tamir sürecine birinci elden tanık olmuş olursunuz. Bataryası değiştirilen iPad’ni teslim alan müşterimiz cihazını servisimizde dilediği kadar test edebilir. iPad’in pil ömrü artık ilk günkü orijinal günlerine dönmüştür.

iPad Pillerinin Ömrü Sınırlıdır

Her bataryanın ömrü ortalama 2 yıldır ve bazı durumlarda 3 yıla uzayabilir. Ancak bu sürenin ardından sıradan bir iPad bataryası büyük oranda kapasitesini kaybetmiş olur ve artık ilk günkü pil ömründen çok uzaktadır. Neyse ki batarya değişimleri en kolay ve uygun fiyatlı iPad parça tamirleri arasındadır. Siz de CepMarket servisimizde hızlı, güvenilir, profesyonel ve uygun fiyatlı iPad batarya pil değişimleri yaptırabilirsiniz.

iPad Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPad 2 Batarya Değişimi 299 TL
Apple iPad 2 Mini Batarya Değişimi 299 TL
Apple iPad 3 Batarya Değişimi 299 TL
Apple iPad 3 Mini Batarya Değişimi 299 TL
Apple iPad 4 Batarya Değişimi 299 TL
Apple iPad Air 2 Batarya Değişimi 399 TL
Apple iPad Air Batarya Değişimi 399 TL
Apple iPad Mini Batarya Değişimi 299 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!