Telefon Kılıfları

Cep Telefonu Kılıfları

Bugün markette pek çok telefon kılıf markası bulunuyor. Popüler markaların yanında bilinmeyen, üçüncü parti ucuz üretim kılıflar da var. Eğer özellikle amiral gemisi bir telefon kullanıyor ve bunu en etkili kılıflarla korumak istiyorsanız CepMarket mağazamızda satılan A kalite kılıflardan birini satın alabilirsiniz.

En İyi Telefon Kılıflarını Satın Alın

  • Kılıflarımız A kalite olup iPhone, Samsung ve Huawei amiral gemilerini düşmelere karşı korumak için idealdir.
  • Kapaklı kılıflarımız cihazınızın ön ve arka yüzünü ve de yanlarını tümüyle korur.
  • Askeri sınıf AirCushion teknolojisine sahip kılıflar düşme ve çarpmaya dayalı fiziksel darbelerin büyük çoğunluğu ekarte eder.

Korumalı Kılıf Özellikleri?

Düşük kalite kılıfların dış görünümleri kolay yıpranır, renkleri atar ve zamanla özelliklerini kaybederler. Mağazamızda satılan birçok A kalite üst sınıf telefon kılıfında bunlar görülmez. Telefonun giriş portlarını, sensör açıklıklarını ve kamera yuvalarını engellemezler. Cihazınızın yakınlık sensörü ve ışık sensörü gibi işlevleri sekteye uğramaz, kılıf takıldıktan sonra ses kalitesi ve hoparlör ses yüksekliği değişmez.

Ahize açıklığı engellenmediğinden karşıdaki kişiyi yine normal bir şekilde duymaya devam edebilirsiniz. Kılıflarımız yapıları itibariyle hafiftir ve telefonun genel ağırlığına çok az etki ederler. Kamera çekim performansını değiştirmez ya da mikrofonu kapatarak telefon görüşmelerini olumsuz etkilemezler.

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!