2021 Yılının En Uygun Fiyatlı Realme 8 Ekran Değişimi

Realme 8 Ekran Değişimi

Realme ailesinin yüksek donanımlı üyesi olan Realme 8, şık tasarımı ve yüksek görüntüleme özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor.

Realme 8 ekran özellikleri olarak incelediğimizde 6.65 inç büyüklüğündeki geniş IPS LCD ekranın, FHD+ 1080×2400 çözünürlük sunduğunu görüyoruz. Ekranın yüksek görüntü özellikleri, kullanıcıların oldukça başarılı multimedya deneyimine erişmelerine imkan tanıyor. Ekranın 120Hz yenileme hızı Realme 8’in en fazla dikkat çeken özelliklerinde biri.

Cihazın ön tarafında yer alan Corning Gorilla Glass teknolojisi, ekranı düşmelere ve sert darbelere karşı koruyor.

Realme 8 donanım özelliklerini ele aldığımızda ise gücünü Mediatek Dimensity 720 işlemciden aldığını görüyoruz. Ek olarak 8 GB RAM’e ve 128 dahili depolama alanına ev sahipliği yapan Realme 8, teknoloji meraklısı kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Cihazın depolama kapasitesini microSD kartla 256 GB daha artırma şansınız olabiliyor

108 MP çözünürlüğünde ana kamerayla gelen Realme 8’in arka tarafında dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Ön tarafta ise 32 MP gibi oldukça yüksek çözünürlükte bir ön kameranın olduğunu görüyoruz.

Android 10 işletim sistemiyle gelen Realme 8’in 5000 mAh batarya kapasitesi ise kullanıcılar için oldukça memnun edici. Cihazın bir tam günü rahatlıkla çıkarmasını sağlayan piliyle birlikte gelen 65W hızlı şarj desteği de önemli özelliklerinden biri. Bu sayede telefon kapalıyken ortalama yarım saate batarya yüzde 100 doluluğa ulaşabiliyor.

Cep Market’te Realme 8 ekranınızın hasar alması sonucunda gereken ekran değişimi, uzman Realme teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. Realme 8 ekran değişimi işleminde orijinal kalite ekranları ve yedek parçaları kullanarak, müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaktayız Ekran değişimi sonrası  ekran renk skala yoğunluğu, doygunluk farklılığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi faktörler orijinal haliyle kalmaktadır.

Realme 8 ekran değişimi fiyatı Cep Market’te 800 TL olarak belirlenmiştir.

Realme 8 Ekran Onarımı

Akıllı telefonların hayatımızdaki önemi tartışılmaz. Darbelere ve düşmelere karşı oldukça hassas olan telefonlarımız herhangi bir hasar aldıklarında veya bozulduklarında bir an önce onarımının yapılması gerekir. Realme 8 telefonunuzda ekran değişim ihtiyacı ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gitmesi, ekranda siyah leke, ekranda mürekkep akması veya ekranda yeşil çizgi gibi farklı birçok sorun yüzünden doğabilir. Böyle bir durumda çoğu zaman ekran değişimi yapılmalıdır ve takılacak yeni ekran mutlaka orijinal olmalıdır. Aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan daha ciddi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Teknik servisimize ulaşan Realme 8 telefonunuz öncelikle, arıza tespit aşamasından geçer ve bu aşamada yapılacak onarıma karar verilerek maliyeti hesaplanır. Sizden alınan onayın hemen ardından, Cep Market’in hızlı ve kaliteli ekran değişimi hizmeti çerçevesinde aynı gün aynı saat içerisinde cihazınız size teslim edilir.

Realme 8 ekran değişimi için, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’e cihazınızı kendinizin teslim etmesi haricinde, merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

İlginizi Çekebilir: Ekranı Gelmeyen Telefon Nasıl Tamir Edilir?

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi yaptıracak kullanıcıların en merak ettiği konulardan biri de ‘ekran değişimi sonrası verilerde kayıp olur mu’ dur.  Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar hiçbir şekilde silinmez. Buna rağmen her tür ihtimale, Cep Market’te ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin mutlaka yedeği alınmaktadır.

Realme 8 ekran değişimi öncesi cihazınızı teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını talep edebilirsiniz.

Realme 8 Ekran Değişimi Sonrası

Realme 8 ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Realme 8 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve teknik servisimizle tereddütlerinizi paylaşabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

Realme 8 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından Realme 8 telefonunuzda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Realme 6, 6i, 6 Pro Ekran Koruyucu Teknoway Resmi Mağazasında

Realme Ekran Değişimi Fiyatları

Realme 5i500 TL
Realme C3500 TL
Realme 5 Pro500 TL
Realme Q500 TL
Realme U1500 TL
Realme X Lite700 TL
Realme X2 Pro700 TL
Realme X50 5G700 TL
Realme 6600 TL
Realme 6i600 TL
Realme 6 Pro600 TL