Yan Ses Kısma Açma Tuşu Değişimi

Yan Ses Kısma Açma Tuşu Değişimi

Yan Ses Kısma Açma Tuşu Değişimi

Akıllı telefonlar artık neredeyse tamamen dokunmatik ekranlarla kontrol ediliyor, ancak ekran ve ses açma / kapama fonksiyonu hala fiziksel düğmelerle yapılıyor. Bu düğmelerin çalışması durduğunda, ciddi bir sorunla karşı karşıya kalmış oluyorsunuz. Ses düğmesinin yanında buna Home düğmesi de dahil. Bununla birlikte CepMarket’te on yılı aşkın süredir yan ses kısma ve açma tuşu tamirlerimi, değişimleri yapıyoruz. En modern telefonlardan birkaç yıl öncenin amiral gemilerine kadar tüm telefonlarda yan ses kısma açma tuşu değişimi için CepMarket’e güvenebilirsiniz.

Güvenilir Yan Ses Kısma Açma Tuşu Değişimi

  • 2006 yılından bu yana akıllı telefon parça değişimi, tamirleri ve ikinci el telefon alım – satımı yapan bir firma olarak telefon yan ses kısma açma tuşu değişiminde CepMarket’ten daha güvenilir bir firma bulma şansınız neredeyse ihtimal dahilinde değil.
  • CepMarket’te iPhone’lardan, Samsung, Oppo, Huawei ve Xiaomi’lere kadar tüm akıllı telefon markalarında arızalı ses tuşlarının hızlı ve güvenilir değişim işlemini yapıyoruz.
  • Bahsi geçen bu markalara General Mobile veya Reeder gibi daha yerel çözümler de dahildir.

Bozuk Ses Tuşu Değişimi Nasıl Yapılıyor

CepMarket’te hızlı ses tuşu değişimi imkanı sunuyoruz. Bu tamirler diğer parça değişimlerinden biraz daha farklı olmaktadır. Bazı cihazlarda gövdenin tümüyle sökülmesi gerekirken, daha kolay tamir edilebilen modellerde arızalı ses tuşu cihazın dışından değiştirilebilir. Burada işinde fazlasıyla tecrübeli telefon teknik servis ekibimize güveniyoruz.

Ekibimiz tamirlerinde belirli onarım işlemlerine özel olarak geliştirilen ekipmanlar kullanmaktadır. Her teknisyenimiz belirli markalarda uzmanlaşmıştır. Bu anlamda ses tuşu değişiminde Apple teknisyenlerimiz, Samsung teknisyenlerimiz veya Huawei teknisyenlerimiz ayrı olarak görev yapar. Tamir bir kez tamamlandıktan sonra tüm ses tuşu deneyimi ve işlevi ilk günkü orijinal haline dönmüş olur.

Sizlere Nasıl Ulaşabilirim

Yan ses kısma açma tuşu değişimi anlık stok ve fiyat bilgisi için 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizleri arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy Note 8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi 199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi 199 TL
Samsung Galaxy S8 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi 199 TL
Samsung Galaxy S9 Plus Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi 199 TL
Samsung Galaxy S9 Ses Açma Kapatma Tuşları Değişimi 199 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!