Xiaomi Telefon Teknik Servis

Xiaomi Telefon Teknik Servis

Xiaomi Telefon Teknik Servis

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren CepMarket bugüne kadar sayısız Xiaomi telefonun ekran, batarya, ahize ve kamera değişimini yapmıştır. Xiaomi telefon teknik servisi olarak CepMarket’te günümüzde kullanılmaya devam eden tüm Xiaomi’lerin onarımı yapılır.

Xiaomi Telefon Teknik Servis

Xiaomi Teknik Servis Ücretleri Nisan 2021

Xiaomi telefonlarda teknik servis ücretleri mağazadan mağazaya göre değişebilir. Bununla birlikte en son Xiaomi telefonlarda tamir ücretleri daha eski modellere göre daha fazla olmaktadır. Bu da fiyat rekabetini artıran bir unsur olarak karşımıza çıkar. CepMarket seçtiği fiyatlarda her zaman rekabetçi olmayı seçmiştir. Konu Xiaomi teknik servisi ve Xiaomi telefon tamiri olduğunda bu asla değişmez.

CepMarket’te en çok Xiaomi Mi 8’in parça değişimi yapılmaktadır. Bu anlamda Xiaomi Pocophone F1 ekran değişimi ücreti 999 TL’dir. En sık gerçekleştirdiğimiz Xiaomi tamirlerinden biridir. Xiaomi’nin kendi servislerinde yapılan tamirler günleri ve haftaları bulurken mağazamızda bu süre ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

  Arama Yaparken Telefon Sessize Geçiyor

Kullanıcılar isterse cihazlarını ücretsiz kargo ile bize gönderebilirler ve tekrar taşıma ücreti ödemeden geri alabilirler. CepMarket’te daha eski Xiaomi Mi 6’lardan günümüzün en çok satan modellerine kadar tüm Xiaomi telefonlar için sensör değişimi, pil değişimi veya panel değişimi yapılmaktadır. Bu işlemler için yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi kalitesinde parçalar kullanılır ve cihazdaki veriler onarım tamamlandıktan sonra kaybolmaz.

Nisan 2021 – Xiaomi Teknik Servis Ücretleri

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Xiaomi Mi 4249 TL
Xiaomi Mi 5249 TL
Xiaomi Mi 5S275 TL
Xiaomi Mi 5S Plus275 TL
Xiaomi Mi 6389 TL
Xiaomi Mi Max 2349 TL
Xiaomi Mi Max239 TL
Xiaomi Mi Mix 2499 TL
Xiaomi Mi Mix399 TL
Xiaomi Red Mi 5249 TL
Xiaomi Redmi 4X195 TL
Xiaomi Redmi 5A249 TL
Xiaomi Redmi Note 4245 TL
Xiaomi Redmi Note 5 Pro239 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir