Xiaomi Servis Mağazası Kadıköy

Ülkemizde fiyat / performans anlamında iddialı ürünleriyle büyük beğeni toplayan Xiaomi son zamanlarda Samsung, Huawei ve Apple gibi rakiplerin tahtını zorlamaya başladı. Cihazlar uygun fiyatlı olunca tamirleri de görece uygun fiyata yapılabiliyor. Hızlı, ucuz ve güvenilir Xiaomi tamirleri için her zaman Xiaomi Mi Store servis mağazalarından yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte Kadıköy’de bulunan CepMarket mağazamız da Xiaomi servisleri arasında yer almaktadır.

Xiaomi Tamir Mağazası

Xiaomi son zamanlarda Türkiye’deki Mi Store mağaza odağını artırmaya başladı ve Vadi ile Forum AVM başta olmak üzere birkaç noktaya Mi Store mağazaları yerleştirdi. Ancak Xiaomi hala yetkili servis noktasında eksiklikler yaşıyor. CepMarket olarak Mi Store yetkili servis tarafındaki açıkları elimizden geldiğince kapatıyoruz. Kadıköy merkezli mağazamızda tüm Xiaomi telefonlar için ekran değişimi, hoparlör değişimi, kamera değişimi, şarj soketi değişimi ve kasa değişimi gibi başlıca işlemler sunmaktayız.

AirPods ve EarPods Temizleme

Kadıköy’de Mi Store Mağazası

Siz de Mi Store yetkili servisi nerede diye merak ediyor ve kendinize yakın bir tane bulmakta güçlük yaşıyorsanız hiç merak etmeyin zira Kadıköy’de Mi Store mağazası bulunmamakla birlikte 2006 yılından bu yana telefon servisi olarak hizmet veren ve günümüze dek sayısız Xiaomi telefonun servis işlemini gerçekleştiren CepMarket tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterli olacaktır. Mi Store mağazaları henüz yeterince yaygın değiller. Ancak servisimiz tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Ücretsiz kargoyla tamir seçeneklerimiz gelişmiş servislerimiz arasında.

Xiaomi Mi Store Servisi

Xiaomi Mi Store servisleri bugün İstanbul’da birkaç AVM’de bulunuyor. Her yetkili serviste olduğu gibi Xiaomi yetkili servisleri de normalden yüksek fiyatlarla tamirler gerçekleştiriyor. Ancak daha uygun fiyatlı Xiaomi tamirleri yaptırmanız da mümkün. CepMarket olarak bu amaçla hizmet veriyor ve müşterilerimize en hızlı, güvenilir, A kalite, profesyonel Xiaomi onarım imkanları sağlıyoruz.

Xiaomi Tamir Videomuz

27 Ocak 2020 – Xiaomi Tamir Fiyatları

Model ve ParçaFiyat
Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi 239 TL
Xiaomi Mi Mix Ekran Değişimi 399 TL
Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi 999 TL
Xiaomi Mi 6 Arka Kapak Değişimi 149 TL
Xiaomi Pocophone F1 Şarj Adaptörü 39 TL
Açılmayan Ekranı Kırık Telefondan Veri Kurtarmak

Kadıköy Mi Store Yol Tarifi

Kadıköy Mi Store yol tarifi almak için şimdi sayfanın hemen üst tarafında görünen telefon numarasından servisimiz arayabilir ve aynı gün tamamlanan hızlı Xiaomi telefon tamirleri için bilgi alabilirsiniz. Yol tarifi bilgisi ve ücretsiz kargoyla tamir gibi seçenekler için yine bir telefon kadar uzağınızdayız.