Xiaomi Servis Kadıköy – Merak edilenler

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

Xiaomi Servis Kadıköy

CepMarket, Kadıköy‘de hizmet veren Xiaomi telefon teknik servislerinden biri olarak bilinmektedir. 2007 yılından bu yana aynı lokasyonda hizmet veren CepMarket tüm Türkiye’ye Xiaomi telefon parça değişim ve tamir hizmeti sunmaktadır. Xiaomi telefonlar buna dahil olmak üzere her marka cihazın onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Xiaomi Servis Kadıköy

Kadıköy’de Xiaomi Telefon Servisi

Kadıköy Xiaomi telefon servisi denildiğinde ilk akla gelen mağaza CepMarket’te tüm telefon tamir işlemlerinde parça ve işçilik garantisi bulunur. İşinde fazlasıyla deneyimli olan teknik ekibimiz siz mağazamızda zaman geçirirken Xiaomi telefonunuzun kısa sürede tamir edildiğinden emin olur. Bu süre çoğunlukla 1 saati geçmemektedir. Sıradan servislerde benzer işlemler için günlerce ya da haftalarca beklemek gerekebiliyor.

Xiaomi telefonunuzu CepMarket servisimize ulaştırmak için üç farklı seçenek sağlıyoruz. Bunlardan birincisi elbette doğrudan mağazamıza gelerek cihazınızı elden teslim etmektir. İkincisi ise müşterilerimizin Türkiye’nin her şehrinden Xiaomi telefonlarını mağazamıza ücretsiz kargoyla gönderip ücretsiz kargoyla alabilmesidir. Son seçeneğimiz İstanbul’da ikamet eden müşterilerimizi kapsamaktadır: Bu da kuryeyle Xiaomi telefon tamiridir (kurye ödemeleri sitemizden yapılmaktadır).

İç Ekran Kırılması Ne Kadara Yapılır, Garantiye Girer mi?

Xiaomi servis Kadıköy bölgesinde bolca yer almasına rağmen her telefon tamircisinden aynı deneyim ve özeni beklemek doğru olmaz. 10 yılı aşkın bir zamandır bu sektörde bulunan CepMarket gibi çok az Xiaomi servisi vardır. Siz de CepMarket’in bu tecrübesinden yararlanmak isterseniz şimdi servisimize telefon edebilir, cihazınızın onarım seçenekleri ve ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Aşağıda fikir almanız amacıyla Xiaomi servis Kadıköy fiyatlarından birkaçını sıraladık.

2 Nisan 2020 – Xiaomi Servis Kadıköy Değişim Ücretleri

ModelİşlemFiyat
Xiaomi Mi 6
Ekran Değişimi 389 TL
Xiaomi Mi 5
Batarya Değişimi 150 TL
Xiaomi Redmi Note 2
Batarya Değişimi 150 TL
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ekran Değişimi 239 TL
Xiaomi Mi Mix 2
Ekran Değişimi 499 TL