Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi

Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi


Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi fiyatı ise 199 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 199 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Kargo Gönderimi”


Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Detayları

Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/xiaomi-mi-poco-m3-acma-kapama-guc-tusu-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 199 ‘dir.

  • Soru: Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Xiaomi Mi Poco M3 Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.