Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi

Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi


Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi fiyatı ise 99 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 99 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi Kargo Gönderimi”


Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi Detayları

Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/xiaomi-mi-note-10-kamera-cami-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 99 ‘dir.

  • Soru: Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Xiaomi Mi Note 10 Kamera Camı Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.