Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi

Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi


Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi fiyatı 199 ‘dir. CepMarket / Teknoway ( kadiköy ) teknik servisimizde Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Veri kaybı yaşanmaz, kargo ücretsiz olup işlem süresi tahmini 45 DK’dır.

Yardım mı lazım ? “Müşteri Temsilcisine Soru Sorun


Tamir Fiyatı: 199 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme Detayları


Cep Market Whatsapp

Onarım Sırasında Veriler Zarar Görür mü?

Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi işleminde rehber – resim yada kişisel bilgileriniz zarar görmez ve silinmezler.

Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Tamiri Ne Kadar Sürüyor

Değişken arıza türlerine göre teknik servis “cihaz onarım süresi” tahmini (+-15) 45 DK’dır. Örneğin: Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi süresi ise 45 DK‘dır.

Kargo Nasıl Gönderilir

Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza ücretsiz olarak gönderilir. “Kargo Gönderim Detayları

Yol Tarifi Nasıl Alınır

Teknoway CepMarket Kadıköy Cep Telefonu Teknik Servisimize yol tarifi almak için “Yol Tarifi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz“. Google sizlere ücretli ve ücretsiz alternatiflerden hızlıca ve kolaylıkla erişebileceğiniz güzergahları oluşturacaktır.

Motorlu Kurye İle Onarım Hizmeti Nedir

Motorlu Kurye Hizmetinden İstanbul içinde +99 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu hizmette motorlu kuryemiz İstanbul içinde evinize yada iş yerinize gelip kullandığınız arızalı olan telefonu alıyor, mağazamıza getiriyor. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilen telefon yada akıllı cihazınız aynı gün onarılıp sizlere geri getiriliyor.

Yerinde Tamir Servisi Nasıl Çalışır

Yerinde Tamir Hizmeti ise şu şekilde çalışmaktadır, profesyonel teknik servis danışmanı motorlu kurye eşliğinde istediğiniz lokasyona servis ekipleri ile gelmektedir. Burada onarılabilecek [tak sök] yapılabilecek arıza türlerinde hızlıca telefon tablet & akıllı cihazınızın tamirini yapmaktadır. Bu hizmetin ücreti ise +199 TL’den başlamaktadır.

Sıklıkla Sorulanlar

 1. Soru: Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürer?
  Cevap: Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi 45 DK sürmektedir.
 1. Soru: Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi Garantiye Girer mi?
  Cevap: Hayır. Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi garantiye girmez.
 1. Soru: Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi sonrasında iz leke kalır mı?
  Cevap: Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi işleminde iz leke kalmaz ilk gün kozmetik garantisi sunulur.
 1. Soru: Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi sırasında verilerim ( Resimler yada Rehber ) gibi bilgilerim silinir mi ?
  Cevap: Hayır. Xiaomi Mi A2 Lite Açma Kapama Güç Tuşu Değişimi hizmetinde Cep Market mağazasında verileriniz silinmez, zarar görmez.
 1. Soru: Kargo Ücretlimi?
  Cevap: Hayır. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla ücretsiz olarak yapılır.

Cep Market Youtube