Xiaomi mi 6 ekran değişimi, xiaomi mi 6 cam değişimi, xiaomi mi 6 arka kapak değişimi, mi 6 ekran camı, ekran üzerinde kırılma, çizilme ya da atlama gibi belli başlı ekran sorunlarında cepmarket.com.tr tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

 

Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi | Orjinal Ekran Değişimi Servisi
Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi | Orjinal Ekran Değişimi Servisi

 

 

Kusursuz Parmak İzi okuyucu

Xiaomi mi 6 ekran değişimi sırasında yaşanan parmak izi çalışmama gibi bir durum, cepmarket.com.tr bünyesinde kesinlikle yaşanmaz. PARMAK İZİ OKUYUCUSU BOZULMAZ  Firmamız, ekran değişiminde %100 orijinal ürünleri konusunda uzman ekibiyle kusursuz bir şekilde gerçekleştirir ve değişimden sonra parmak izi okuyucu sorunsuz bir şekilde çalışır.

 

Xiaomi mi 6 ekran değişimi nasıl yapılır?

Xiaomi mi 6 ekran değişimi işlemi cepmarket.com.tr bünyesinde şu aşamaları takip ederek kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

  1. İlk adımda telefonunuz konusunda uzman ekibimiz tarafından teslim alınır.
  2. Arıza tespiti tamamlandıktan sonra ekran değişimi esnasında kullanılacak olan malzemelerin temizlik işlemi titizlikle kontrol edilir.
  3. Değişmesi onaylanan ekran camı dikkatli bir şekilde telefondan çıkartılır ve açığa çıkan kısımda biriken toz ve kirden arındırılır.
  4. Temizlik tamamlandıktan sonra %100 orginal Xiaomi mi 6 ekranı dikkatli bir şekilde cihaz üzerine yerleştirilir. Bu işlem tamamlandıktan sonra cihazın çalışma durumu detaylı bir şekilde kontrol edilir.
  5. Başarıyla tamamlanan değişim işleminden sonra onay formu doldurulur ve sizin incelemenize sunulur.
  6. Cihazınızın kontrollerinin sorunsuz bir şekilde işlediğini onayladığınızda ise değişim işlemi başarıyla tamamlanmış olur.

 

Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi | Orjinal Ekran Değişimi Servisi
Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi | Orjinal Ekran Değişimi Servisi

 

 

Cepmarket.com olarak telefonunuzun parmak izi okuyucu kısmının da dâhil olmasıyla birlikte her noktasının sorunsuz bir şekilde çalışması çok önemlidir. Bu nedenle konusunda uzman ekibimiz değişim işlemlerinde de çok dikkatli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

 

  • Xiaomi mi 6 ekran değişimi sonrasında kesinlikle telefon içerisinde yer alan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimi sonrasında parmak izi okuyucu sorunsuz bir şekilde çalışır.
  • Gün içerisinde yoğunluk durumunuza göre dilerseniz telefonunuzu, ekran değişimi için bize kargoyla gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

 

Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi | Orjinal Ekran Değişimi Servisi
Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi | Orjinal Ekran Değişimi Servisi

 

 

Telefonunuzu kargo yoluyla firmamız cepmarket.com.tr adresine göndermek istediğiniz takdirde kargo paketinin içerisine sim kartınızı, aksesuarlarınızı koymadan yalnızca Telefonunuzu yerleştirin. Gönderim esnasında telefonunuza herhangi bir zarar gelmemesi adına lütfen kargonuzu güvenlikli ve destekli bir şekilde hazırlayın.

 

Kargo işleminde ürünün geri gönderiminde bizim ihtiyacımız olan gönderim adresi ile isim soyadı ve telefon numarası bilgilerini lütfen kargo içerisinde belirtin.

 

 

 

Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Xiaomi Mi 6 Ekran değişimi için belirtilen fiyatlar için ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı kullanabilir, Havale & Eft yapabilir yada mağazamızdan nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına dilerseniz taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ödeme ile ilgili tüm sorular için 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

399,00 TL 349,00 TLSeçenekler

 

 

Xiaomi Mi 6 Ekran Koruyucu

Yenilemeden sonra ekrana yönelik baskıların meydana gelmesi, kırılma ve çatlamaların tekraren yaşanmasına neden olabilir. Dolayısıyla daha hassas bir kullanım alışkanlığının kazanılması ekranların korunmasını sağlayacak en iyi yöntemdir. Henüz hiçbir marka ve model tarafından asla zarar görmeyecek bir ekran teknolojisi tasarlanmamıştır. Bundan ötürü firmamızdan alınan çözümden sonra da ekranları korumaya yönelik ekran koruyucu sana tarafınıza hediye ediliyor.

Caseman Nano Ekran Koruyucu

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi | Orjinal Ekran Değişimi Servisi
5 (100%) 2 oy verildi