Xiaomi Ekran Değişimi Kadıköy

Xiaomi Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

Xiaomi Ekran Değişimi

Her telefon gibi Xiaomi cihazlar da en çok ekranlarından hasar alıyor ve ekran değişimi yapılmak zorunda kalıyorlar. Ekranı kırılan ya da çatlayan Xiaomi’lerde Xiaomi ekran değişimi işlemi uygulamaya konulur.

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Ekran Tamiri

Ekranı çizilen ya da diğer türlü hasar alan Xiaomi’lerde uygulunabilecek çeşitli yöntemler vardır. Ancak en sık başvurulan yöntem ekran değişimi, diğer adıyla LCD değişimidir. Bu gibi durumlarda cihazdaki cam katman çatlak görünür ve ekran görüntü vermez.

CepMarket Xiaomi ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Eğer Xiaomi cihazınız hiçbir şekilde görüntü vermiyor ya da renkleri yanlış veya bozuk gösteriyorsa LCD değişimi şart demektir. Dokunmatiğin çalışmaması ise her ne kadar farklı bir durum gibi görünse de aslında yine ekran değişimi gerektirecektir. Zira dokunmatik ve LCD hemen her telefonda birbirine yapışık halde bulunur.

Ancak CepMarket olarak dokunmatik ekranı LCD ekrandan ayırabiliyor ve bu sayede değişimin size yansıyan maliyetini düşürebiliyoruz. Yalnızca orijinal yedek parçalar kullanıyor ve işçilik ile parça garantisi sunuyoruz.

  Telefon Yere Düştü Şarj Olmuyor

Xiaomi Dokunmatik Kırık Ekran Tamir Fiyatları

wpDataTable with provided ID not found!

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir