Xiaomi Dokunmatik Çalışmıyor

Xiaomi Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

Xiaomi Dokunmatik Çalışmıyor

Xiaomi dokunmatik çalışmıyor sorunu kolayca ortadan kaldırılabilen bir problemdir. Uygun fiyatlarıyla bilinen Xiaomi akıllı telefonları ülkemizde de çok satılmaya devam ediyor. Sadece dokunmatik arızası bulunan bir Xiaomi telefonu çöpe etmek akıllıca olmayacaktır. Zira sorunun çözümü Xiaomi ekran değişimidir.

Xiaomi Dokunmatik Çalışmıyor

Xiaomi Dokunmatik Değişimi

Xiaomi dokunmatik çalışmıyor şikayetinin çözümü basitçe ekran değişimi yaptırmaktır. Dokunmatik dediğimiz parça görüntüden sorumlu LCD ekrana yapışık halde bulunan bir bileşen olmaktadır. Yapısı gereği ince olduğundan değişimi mümkün değil. O nedenle ekran değişimi yapılarak dokunmatik arızası giderilmiş olur. Aşağıda Xiaomi ekran değişimi ücretleri görülebilir.

Xiaomi ekran değişimi işlemini 2007 yılından beri İstanbul, Kadıköy telefon teknik servisi olarak hizmet veren işinde fazlasıyla tecrübeli CepMarket ile yaptırabilirsiniz. Xiaomi ekran değişimi veya Xiaomi dokunmatik değişimi CepMarket’te 1 saatten kısa bir sürede bitirilir. Geleneksel servislerde bu süre günleri ve haftaları bulmaktadır.

CepMarket’te tüm Xiaomi ekran değişimi işlemleri garanti kapsamındadır. Dokunmatik çalışmıyor sorunu çözüldükten sonra beklenmedik bir durumla karşılaşılırsa müşteri, elindeki fatura ile servisimize gelerek telefonunu garanti kapsamı içerisinde ücretsiz tamir ettirebilir. Ekranların hangi şartlar altında kırıldıklarını tespit etmek güç olduğundan garanti kapsamı yalnızca arızalı parçalarla ilgilidir.

True Tone Ekran Nedir? Nasıl Açılır, Şarj Yer mi?

Xiaomi dokunmatik çalışmıyor şikayetiyle mağazamıza geldiğinizde, dilerseniz cihazınızı bize satmayı da seçebilirsiniz. CepMarket ikinci el Xiaomi telefon almaktadır. Cihazın ne boyutta hasarlara sahip olduğuna bakılır ve eğer onarılabilir ise size fiyat teklifi yaparız. Hasarlı Xiaomi telefonunu nakite çeviren müşteri daha sonra dilerse mağazamızdan yeni bir telefon da alabilir.

Aralık 2020 – Xiaomi Dokunmatik Değişimi Fiyatları

Model İşlem Fiyat
Xiaomi Pocophone F1
Dokunmatik Değişimi 999 TL
Xiaomi Redmi S2
Dokunmatik Değişimi 349 TL
Xiaomi Redmi 6A
Dokunmatik Değişimi 349 TL
Xiaomi Redmi 6 Dokunmatik Değişimi 299 TL
Xiaomi Redmi 5 Plus Dokunmatik Değişimi 349 TL
Xiaomi Mi A1 Dokunmatik Değişimi 349 TL
Xiaomi Mi A1 Lite Dokunmatik Değişimi 699 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir