Xiaomi Arka Cam Kırıldı

Xiaomi Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

Xiaomi Arka Cam Kırıldı

Xiaomi arka cam kırıldı şikayetiyle servisimize gelen pek çok müşteriyle karşılaşıyoruz. Xiaomi uygun fiyatlı modeller geliştiren bir firma olsa da üst sınıfta kablosuz şarj destekli cihazları bulunuyor ve bu cihazlar cam arka kapaklarla geliyorlar. Peki kırıldığında ne yapmanız gerekiyor?

Xiaomi Arka Cam Kırıldı

Xiaomi Arka Cam Kırıldı

Cam arka kapaklar daha çok son zamanlarda kablosuz şarj destekli cihazlarda kullanılmaya başladı. Bunun sebebi bir zamanlar sevilen bu trendin son yıllarda terk edilmiş olmasıydı. Nedeni ise açık; cam arka kapaklar her ne kadar cihaza üst sınıf bir görünüm ve üst sınıf bir tutuş hissi verse de alüminyum, plastik ya da metal arka kapaklara kıyasla çok kolay kırılır ve elden kayarlar. O nedenle firmalar çözümü bu camları terk etmekte buldular.

Ancak kablosuz şarj desteğinin yaygınlaşmasıyla birlikte cam arka kapaklar kısa sıra süre sonra geri döndü. Xiaomi gibi fiyat / performans anlamında iddialı markalar artık bazı bütçe dostu performanslı cihazlarında kablosuz şarj desteği sunuyor. Xiaomi Redmi Note 7 ve Mi 9 cam arka kapakla gelen cihazlardan bazıları. CepMarket, Xiaomi arka cam kırıldı sorununu çok kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Cam arka kapakların değişimi genel anlamda zordur bu nedenle CepMarket gibi tecrübeli servislere güvenmek önemlidir.

 

Servisimizde, kırılan Xiaomi arka camını ortalama 1 ila 1,5 saat gibi oldukça hızlı bir zaman dilimi içerisinde yeniliyoruz. Bazen cihaz düştüğünde arka kamera camı da hasar görebiliyor. Böyle durumlarda Xiaomi kamera camı değişimi yapabiliyoruz. Kırılan cam söküldükten sonra yerine Orijinal Ekipman Üreticisi damgalı yeni cam yerleştiriliyor. Bunu yaparken cihazın varsa kablosuz şarj desteğinin kaybolmayacağından emin oluyoruz. Ayrıca verilerinizi ve bilgilerinizi her ihtimale karşı yedekleyerek tamir bitene dek güvenle saklıyoruz.

Xiaomi cam arka kapak değişimi fiyatları için şimdi aşağıda yer alan tabloya göz atabilir ya da servisimizi arayabilirsiniz.

Nisan 2021 -Xiaomi Arka Kapak Değişimi Fiyatları

ModelDeğişim Fiyatı
Xiaomi Mi 6149 TL
Xiaomi Mi Note 3
Xiaomi Pocophone F1
Xiaomi Mi Note 3
Xiaomi Mi 9
Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 8 Lite
Xiaomi Mi 4S
Xiaomi Mi 5S

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir