Xiaomi Arka Cam Kapak Değişimi

Son yılların en çok satan telefon markalarından Xiaomi birbirinden iddialı modelleri uygun fiyatlara sunmasıyla biliniyor. Xiaomi bugün pek çok rakipsiz cihaza sahip. Hal böyle olunca kullanıcılar Xiaomi cihazlarından kolay kolay vazgeçemiyor. Xiaomi arka cam kapak değişimi yaptırarak cihazınızı ilk günkü orijinal görünümüne ulaştırmanız mümkün. Xiaomi arka cam kapak değişiminde bilgileriniz kesinlikle silinmiyor.

Kırık Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatı

  • Kırık arka cam kapak değişimi fiyatları Xiaomi cihazın modeline göre birbirinden farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı modellerin her zaman daha uygun, ucuz değişim fiyatlarına sahip olmasını bekleyebilirsiniz.
  • Daha üst düzey amiral gemisi Xiaomi’lerde ise arka cam kapak değişimi fiyatı belirgin oranda yükseliyor.
  • Fiyatlarda Xiaomi Mi 9 arka kapak değişimi için  149 TL iken Xiaomi Mi 6 arka kapak değişimi ise  149 TL olmaktadır.
iPhone 11 Arka Camı Kırıldı ya da Çatladıysa

İlk Günkü Orijinal Görünüm

Xiaomi arka cam kapak değişimi tamamlanan Xiaomi ilk günkü orijinal görünümüne kavuşur. İşlemde fotoğraf, video ve uygulama gibi herhangi bir tür veriniz değişmeden kalır. Bunun yanında kullanıcılara ücretsiz kargo ile Xiaomi telefon tamiri imkanı sunduğumuzu da belirtelim. Kullanıcılar sadece Kadıköy ve İstanbul değil Türkiye’nin her yerinden cihazlarını bizlere ücretsiz olarak gönderip, ücretsiz olarak alabiliyorlar.

Xiaomi Teknisyenlerle Arka Cam Kapak Değişimi

Bu yazımızda işlerinde uzman, profesyonel Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından yapılan Xiaomi arka cam kapak değişimi fiyatlarından bahsettik. Cihazınızın tamir ücretini öğrenmek için şimdi bizi arayabilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 açık WhatsApp hattımızı da kullanabilirsiniz.

6 Nisan 2020 – Xiaomi Arka Kapak Fiyatları

ModelFiyat
Xiaomi Mi 9 Arka Kapak Değişimi 149 TL
Xiaomi Mi 9 SE Arka Kapak Değişimi 149 TL
Xiaomi Mi 8 Lite Arka Kapak Değişimi 149 TL
Xiaomi Mi 8 SE Arka Kapak Değişimi 199 TL
Xiaomi Mi 6 Arka Kapak Değişimi 149 TL
Xiaomi Mi Note 10 Arka Kapak DeğişimiSorunuz
iPhone Arka Kapak Nasıl Açılır?